
Kodi nem csak zongorázni tud kitűnően, de sportban is megállja a helyét. :)

El lehet menni: Rosszkedvű, de képzett? Dubajozzon örökre!
- Mit vár a dubaji élettől?
- Azt, hogy megszabadulok nagyon sok olyan gondtól, ami itthon megkeseríti a hétköznapjaimat. Az idegeskedést, hogy ha esetleg elindulok télen, hóban, és elakadok, akkor gondoskodik-e rólam a karhatalom, vagy hagynak ott vesztegelni, és utána még vállon is veregetik, sőt kitüntetik egymást, hogy milyen szuperül megoldották. Vagy, ha mentőt hívok a gyerekemhez, az kiér-e időben. De az is elkeserítő, hogy egy ép autóút nincsen, vagy hogy 27 százalék az áfa, de ha jövőre 30 lesz, azt is lenyeljük. Nemcsak a gyerekeim jövőjét nem látom, hanem a változás lehetőségét sem, se társadalmi, se politikai téren Magyarországon. Mindenki panaszkodik, de ugyanez a szcenárió megy tovább, függetlenül attól, hogy holnap, vagy a márciusi hókatasztrófa után lettek volna a választások. Megoldás helyett szabályokat találnak ki, és minden lépésünket sarcolják vagy szankcionálják. Úgy érzem, velünk mindent meg lehet csinálni. Maximum duzzogunk két napig a közösségi portálon.Emericus | 2013.11.15. 23:02:57Az általad leírtak tökéletesen látszanak a mai oktatáson. A rendszerváltás előtti eszmék még mindig jelen vannak és kell még pár generáció, amíg kikopik.
Ian és Larissa története
A történet ott kezdődik, hogy Ian és Larissa Murphy 2005-ben találkoztak az egyetemen, szerelem szövődött közöttük, és olyan hamar komolyra fordult a dolog, hogy már azt tervezgették, ha elvégzik az egyetemet, összeházasodnak. Tíz hónapja jártak, amikor Larissa kapott egy telefonhívást, hogy Ian autóbalesetet szenvedett. Bekövetkezett az, ami legtöbbünk legrosszabb rémálma és legnagyobb félelme: a fiatalember ugyan nem halt meg, de súlyos agykárosodást szenvedett, kerekes székbe kényszerült, csöveken keresztül táplálták és kommunikációs képességét is elvesztette, azóta állandó ápolásra szorul. Larissa ekkor úgy döntött, hogy nem kezd új életet mással, hanem folytatja a régit, és odaköltözik barátja szüleihez, kiveszi a részét Ian ápolásából. Az önfeláldozó szeretetnek lassan meglett az eredménye: Ian már tud enni, sőt, kommunikálni is, igaz, az artikuláció roppant nehezen megy neki, ami mutatja, milyen súlyosan sérült a balesetben a beszédközpontja is.
Őszintén, ti mit választottatok volna a lány helyében?
Pont tegnapi riport: ez a magyar lány nem volt túl szerencsés, az ő barátja, barátai egy hasonló eset után leléptek...Ravennë | 2013.10.31. 23:14:21Nem kell... de ő így látta jónak/szépnek/helyesnek. :P

Ott a helye a magyar válogatottban! ;)
Ravennë | 2013.10.26. 22:26:31Ha azt vesszük, neki is két bal lába van. :D

„Kisasszony, hallott ön már urunkról, Jézus Krisztusról?”
Írjátok meg ti is, mit mond a (róka helyett most) fóka! :)bungle | 2013.10.27. 17:47:40Hello, do you have a moment to talk about our lord and savior...
www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnotteknek-foto/46785_ (NSFW)

A világ egyik legelvarázsoltabb kiállítása
A Higgs-bozon felfedezésének helyén, a CERN-ben két kitűnő kiállítás várja az érdeklődőket, és meg lehet nézni az igazi berendezések egy részét is.
A részecskefizikai kutatások legnagyobb központja ma Európában van, Genf mellett. A CERN-ben működik a világ legnagyobb részecskegyorsítója, a Nagy Hadronütköztető (LHC), amelynek segítségével felfedezték a Higgs-bozont.
A kutatások mellett a CERN nagy hangsúlyt fektet az ismeretterjesztésre, ezt a célt két kitűnő, ingyenesen látogatható kiállítás, A részecskék világa (Universe of Particles) és a Mikrokozmosz (Microcosm) is szolgálja.
Előzetes bejelentkezés után vezetett túrákat is tartanak az érdeklődőknek, de az LHC alagútjába való lejutást előre nem garantálják.
Részletes információkat a képre kattintva találhattok (angolul)norbertvincze | 2014.01.22. 04:30:59a végén még kiderül, h miért van több anyag, mint antianyag
http://press.web.cern.ch/

Tanulmány a mai fiatalokról: befordultak, passzívak, kilátástalannak érzik a helyzetüket. Vajon miért?
kizcar | 2013.09.20. 13:37:08mit várnak??? hogy hitelcsapdában, 80e forintos keresettel boldog leszek. örülök, ha ki tudom törölni a seggemet. de majd megoldom, remélem megtudom. kár, hogy ehhez talán majd itt kell hagyni az országot. bár lehet ez nem is olyan nagy baj.

Bájos kacaj helyett most következzen egy bájos sikoly!
Nusihusi | 2013.09.14. 00:32:26A férfi jóban be van gyulladva, mint a nő:P

Brutális lesz a banki drágulás
Ötször drágább lehet az automatás pénzfelvétel, de még a netes átutalások ára is többszöröződik. Ha valaki két alkalommal összesen 50 ezer forintot akar bankja saját automatájából (ATM) felvenni, a tranzakciós illeték bevezetése előtti átlagosan 103 forint helyett ősztől 514 forintot kell kifizetnie. Egy rosszul megválasztott bankszámla esetében 1200 forint is lehet ez a költség.
Mennyiért juthatunk hozzá a saját pénzünkhöz - online kalkulátorbungle | 2013.09.11. 13:58:08Köszi, nem tudom nekem miért nem jelenítette meg...

Tudom mit láttam - döbbenetes amerikai tényfeltáró dokumentumfilm az ufókról magyar felirattal (90 perc)
2007. November 7.-én egy történelmi esemény kapott helyet Washingtonban a Nemzeti Sajtóklub (National Press Club) épületében. James Fox filmrendező és újságíró szervezésében katonai és civil pilóták, kormányalkalmazottak és repülésszakértők jöttek össze, hogy személyesen mondják el UFO észleléseiket egy sajtótájékoztató keretében. A sajtótájékoztatón többek között jelen volt a Reuter a FOX és a CNN is. A sajtótájékoztató célja egyfelől az volt, hogy a nyilvánosság tudomására hozzák: az UFO jelenség valóság és felhívják a USA kormányát, hogy kövesse a brit a francia és más kormányok példáját, és hozza nyilvánosságra UFO-kal kapcsolatos dokumentumait. A megszólalók személyes tanúvallomásaik mellett bemutatnak hangfelvételeket, radarfelvételeket és fényképeket is.norbertvincze | 2015.01.22. 02:44:21http://wordlesstech.com/2015/01/21/thousands-pages-ufo-files-released-u-s-air-force/









