
Mai tippelős: szerintetek sikerül-e a landolás az üstökösön?
Az előzetes tervek szerint a Rosetta űrszonda magyar idő szerint ma délután 16.34-kor megkísérli a leszállást a Csurjumov-Geraszimenko üstökös felszínére. Ez lesz az első alkalom, hogy ember alkotta eszköz landol egy üstökös magján, ráadásul a leszállóegység központi vezérlő és adatgyűjtő számítógépét a magyar Wigner Fizikai Kutatóközpont és az SGF Kft. alkalmazottai fejlesztették.bungle | 2014.11.19. 09:42:26www.origo.hu/tudomany/20141118-szerves-molekulakat-fedezett-fel-az-ustokoson-a-philae-minilabor.html
Elvinne egy darabon?
Szancso | 2014.03.11. 14:18:08Azért is én érek hamarabb földet...gondolta Stirlitz. :)

Légyirá... izé... légiirányító leszálláshoz. ;)

Sajnos a koccanásos baleset a levegőben nem úszható meg betétlappal.
MADve | 2011.07.16. 11:04:42http://www.cracked.com/article_18839_7-planes-perfectly-designed-to-kill-people-flying-them.html

Repülő vs. Madár
Így készül a Nuggets is. ;)piton78 | 2009.12.04. 04:21:17Hagyjuk a madarakat, kérem! Ők csak szépen szállnak a szélben. :)

Féktelenül 3!?
Mr.T. | 2011.02.22. 16:03:35SomeOne küldte (egy az egyben ugyanezzel a postképpel)
URL: http://www.youtube.com/watch?v=oi2v036FoNU
Szöveg: Őrangyalok munka közben. :)

Kényszerleszállás, majd parkolás kisrepülőgéppel.
Luperator | 2009.06.02. 23:31:50Jó,hogy páran így vágják repülés művészetét:) De első gondolatom az volt,hogy nagyobb magasságból nem is gáz zuhanni.Annyira. Mindenesetre élesben nem tesztelném az elméletem.

Helyet kérnénk a kifutópályán, mert leszálláshoz készülődik a legújabb "Dumbo Jet" ! ;)
Gabi69 | 2009.03.25. 22:32:12Van benne valami! Jópofa kis reklám. Ügyesen megcsinálták.

Már strandolni sem lehet úgy, hogy egy Boeing vagy egy Airbus el ne húzzon a fejed felett. ;)
bungle | 2015.04.02. 18:49:44Tegucigalpa, Honduras Toncontin airport landing: www.youtube.com/watch?v=v_z5HtME9n8

Meggondolta magát és gyorsan le is szállt... ;)
AVIREX | 2008.08.10. 23:35:12fúúú,te hülyevagy,ezen beszartam most :D -szerintem az egész lakótelep felébredt úgy nevettem :D:D:DmegaLOL









