
Nincs mese: cudar nyugdíjas évei lesznek
Nem kertelünk: nehéz jövő elé néz, ha 30-40 év múlva kell nyugdíjba mennie, és nem tesz félre tízezreket havonta. Jobb, ha már most megbarátkozik a gondolattal: az államtól olyan keveset fog kapni, hogy még akkor is összeszorított fogakkal kell küzdenie, ha egy-két lakás árát félre is teszi.ivivan | 2014.10.02. 13:12:38Ez a helyes hozzáállás! Sok sikert hozzá! (és ebben most semmi irónia nem volt - mindenkinek így kellene hozzá állnia; én is ezt teszem, pedig már elmúltak a 20-as éveim)
Tetoválás kicsit közelebbről...
lilaflexninja | 2014.09.30. 07:19:55https://www.google.hu/search?q=body+modification+scarring&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=KD0qVPWLE8TYarvHgPgL&ved=0CC0QsAQ&biw=1280&bih=885

Volt egyszer egy Trónok harca :)

Előtte jól felpumpálhatták őket! ;)
lilaflexninja | 2014.09.25. 12:45:00A punipú a legjobb.
Na de a wiki cikkben: az erőszakkal felfújt hüvely.... hát sok dolgot láttam már az interneten, de azért ezzel az aberrációval nem találkoztam még, még a japcsiknál se láttam ilyet, hogy puncit fújtak volna fel. Persze ami késik nem múlik.
A vizuális effektek hollywoodi legendája, Douglas Trumbull olyan technológián dolgozik, amellyel a vásznon látott filmeket gyakorlatilag valóságként érzékelheti az agyunk. Ráadásul ez nem a felbontás vagy a dimenziók kérdése. James Cameron ráharapott, a nézők azonban nem feltétlenül járnak jól.tányérat | 2014.09.20. 14:47:40Itt egy ilyen videó, szerintem teljesen rendben van, végre nem akadozik a nagy mozgásoknál a kép, és minden képkocka olyan tiszta a nagy felbontásnak köszönhetően, mint egy fotózott kép, de a fókusz attól nem tűnik el: http://www.youtube.com/watch?v=iNJdPyoqt8U

Renault tulajdonosoknak kis hasznos. „Nem kell felgyújtani!” :D
I. C. Wiener | 2014.09.18. 22:09:06Ökölszabályként a "3F"-es autók közül nem ajánlott vásárolni.

Ha nem lett volna a gyerek megverve, nem lennénk itt
Az ország leghiresebb polgármestere nem csak a homoszexuálisok, a liberálisok és a szabadkőművesek ellen harcol, de személyesen irányítja a falusiak és a főleg a gyerekek ideológiai nevelését is. Ha kell akkor felveszi a katonai gyakkorlót, és maga megy kiemelni a bántalmazott gyerekeket a családból.lilaflexninja | 2015.05.07. 10:06:41Kinek a nevében beszél? Ki az a mi?
Remélem az összes gyereke buzi lesz és liberális, és zsidóhoz megy hozzá egy meleg esküvőn.

Egy örök klasszikus: Ossian - Live in Debrecen
Endrus már picit „elfáradt". ;)bungle | 2015.02.26. 09:37:27"Endre létrehozott egy tündenyelvet melynek teljes grammatikáját, fonetikáját egybe letolta a debrecenieknek. És számomra ma is az a legdöbbenetesebb, hogy kiejtéskor sok szó, mondat még hangzásában sem hasonlít az eredetire, meg sem közelíti azt amit ő írt és százmilliószor elénekelt.. lehet amúgy valójában az történt, hogy Pataki Titi földönkívüli cimboráit bedzsinázták Debrecenben és tévedésből Edda helyett elmentek Ossián koncertre, majd amikor a szokásos mentálisrocksztárgenerátor agysugarukat bekapcsolták, az Edda program maradt rajta a szerveren.. és a csutka részeg Paksi bár érzékelte az Ossián dallamokat, de a mentális machináció miatt a jól ismert dallamokra Edda szövegeket kezdett el énekelni, fordítva."
:DDD

Budapest ill. Magyarország víz alatt! ;)
A klímaváltozásra hívja fel a figyelmet a World Under Water weboldal, ami a Google képei segítségével mutatja be, mi történik majd a Földdel, ha nem teszünk semmilyen drasztikus lépést a környezetvédelemért. Bármelyik magyar vagy külföldi településre rákereshetsz!beela | 2014.09.17. 16:42:53A klímaváltozás egy figyelemre méltó dolog, ez azonban egy hatásvadász szamárság kontárul megcsinálva.
Lhasa, Tibet, 3360 méteres tengerszint feletti magasság: derékig érő víz. Szegény Kalkutta, szegény Antwerpen!

A 10 legfurább felvétel a Google Street View képein
Findzs | 2014.09.17. 14:46:38ez hülye :)
http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/47427_kep?mode=search&search=google+street+view&all=1&position=4&large=1









