Láttatok egy IZE rendszámú kocsit? Küldjétek be!
(Természetesen csak ha a ti autótok vagy miután megkérdeztétek a tulajt és beleegyezik a fotó közlésébe... csak hogy az unatkozó buzgómócsing adatvédelmi jogászjelölt gyerekek se pattogjanak, ha már nem találtak otthon nyugatót).
Gazdasági világválság? Oroszországban nem érezhető, az el nem adott autókat, vagy pl. bedőlt hitelek miatt elkobzott kocsikat ők vásárolják fel.Schabee | 2008.12.16. 15:24:03ez egy gerjesztett válság szerintem, és szerintem relatíve rövid időn belül vége lesz

Nem lehet elég korán kezdeni. :D
Csajozásról írt könyvet egy 9 éves kisfiú.„A csinos lányok olyanok, mint az autók... egy csomó olaj kell nekik.” :DTimi21 | 2009.01.03. 17:07:309 évesen azt se tudja mi is igazából a szerelem

50 zsaruverda a világ különböző országaiból. (Ilyen rossz PS retust is rég láttam, mint a post kép).

Egy nem hétköznapi autógyüjtemény.
kszaten | 2009.01.24. 12:32:31picsába anyám megint nyitva hagyta a garázst ..............?

Amerikai tanulmányautók az 50-es, 60-as évekből
konvejor | 2008.10.28. 09:39:25rakétafétis

Scott Chu (főleg autós) fotói
kszaten | 2009.01.24. 11:14:26félelmetes gépek ezek naggyon komolyak még az Audik is :D........

Csajok az idei moszkvai autókiállításról
Sziszo | 2008.10.10. 15:07:59van egy-két jó csjszi köztük

Egy pár koncepció autó 2057-re
bubi66 | 2008.09.28. 17:48:31Én inkább dizájnos pendrájvnak néztem ...

Airbrush festett kocsik találkozója Oroszországban
kszaten | 2009.01.24. 12:56:50úúúúúúúúú igy elrontani jó kis x5-öst de a kép nagyon gyönyörü csak nem egy ilyen autóra csináltam volna hanem egy veterán kocsira azon már odabaszna :D










üres tankkal.