Pár éve még csak vágyálom volt, ami mostanra végre teljesült: elkészült minden idők legnagyobb filmjének folytatása, amely még az elsőnél is nagyobb szabású lesz, a Titanic II. ;D
(a Mega Shark vs Giant Octopus készítőitől :)))Tooni | 2012.06.06. 21:54:06És yetik is a jéghegyen! :)
A menyasszony mindenki másnál szebb volt...

Az olcsó munkaerő lassan mindenkit kiszorít.
Nusihusi | 2010.07.28. 21:28:14A sörkihordó kutya után már nem lep meg semmi;)
A 41 fokos Sink The Bismarck sör után itt az új rekorder a skót BrewDog-tól: az 55%-os The End of History, amelyet kitömött hermelinből vagy mókusból fogyaszthatunk, pontosabban fogyaszthatnánk, ha nem fogyott volna el mind a 12 palack.Sergei | 2010.07.30. 22:22:10hát én beszarok mekkora üveg :DDD

Mindig is egy ilyen Daft Punk sisakra vágytam. Most végre tudom, hogyan csinálhatok egyet. :)
Lazarus | 2010.07.26. 23:28:31Duft Punkék elég elvont fazonok, csupán 1-2 régi fotó található róluk arcal. Szatyorral a fejükön mentek TV interjúra aztán kitalálták maguknak ezeket a sisakokat amikkel hajlandóak azonosulni :]
fan made, félig sem hivatalos sisakokat lehet venni eBayen aranyáron. Biztos vagyok benne hogy a sorozatgyártásba nem egyeznének bele.

Ezúttal a CNG Hungary által felajánlott nyereményeket fogjuk kisorsolni, melyek között megtalálható az általunk is tesztelt LEGO Harry Potter X360-as verziója, a Wings of Prey nevű fantasztikus szimulátorjáték PC-s változata, illetve a kamionszimulátorok királya, a Rig 'n' Roll. Facebookos rajongóink között pedig egy olyan exkluzív cuccot sorsolunk ki, ami minden barátod szemét vonzza majd a suliban: egy LEGO Harry Potteres tornazsákot.
A szoftvernyereményekre a szokásos módon, a fejléc alatti hivatkozásra kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok, illetve megadni a kívánt platformot. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valóstíható meg. A Facebookos nyeremény kisorsolásának módját, az erre való jelentkezést, illetve a sorsolás eredményét értelemszerűen a Facebookos oldalunkon találhatjátok meg.
A nyereményjáték július 15-én kezdődött, és augusztus 2-án ér véget. A nyertest e-mailben értesítjük, nyereményét pedig postai úton küldjük el. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége és a CNG Hungary!
A legújabb ötlet: A szingliadó
Fizessen adót minden 24 év feletti, akinek nincs gyereke...Errtu | 2010.09.20. 13:38:10Újra előkerült a téma: http://vastagbor.blog.hu/2010/09/20/nincs_gyereked_fizess

Egy népszerű kötözött (füstölt) sonka... avagy Sokol Maca - minden fogható rajta. ;)
lb7 | 2010.07.12. 09:11:16A négereknek a nagy fenék jön be... de ennyire?!

A játék lezárult, a sorsolás megtörtént, a közjegyző mindent rendben talált :)
Mivel több mint 200 megfejtés érkezett, ezért a tervezett 2 páros jegy helyett 5 páros jegyet sorsoltunk ki!
Íme a nyertesek izé user nevei:
Phloem
LoU
psyone3
MikeSylver
szilvaa
A nyerteseket e-mailben értesítettük, kérjük minél előbb jelezzetek vissza!!
Köszönjük, hogy velünk játszottatok!
---------------------
Szeretnél egy páros jegyet a Hegyalja fesztivál-ra?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és hogy hol lesz a buli!
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szerdáig (július 7.) tart!psyone3 | 2010.07.09. 11:39:02Üdv mindenkinek,
köszönöm a jegyeket ;)

Privates - egy hiánypótló akciójáték (sajnos csak előzetese), amelyben kotonsapkás kommandósok szájakban, vaginákban és végbelekben lövöldöznek mindenféle szörnyűségre.
"YOU CAN'T SHOOT ME, I'M AIDS!" :DFireblade1000 | 2010.07.02. 16:35:42:D nem semmi kis játék!!









