
Gergő küldte e-mailben (hogy miért nem itt, azt nem tudom):
"A figyelmetekbe szeretném ajánlani, mi sülhet ki abból, ha 40 magyar egyetemista minden évben új versenyautót épít, és a fejlesztőcégek támogatóként melléjük szegődnek."
A csapat oldalát itt, Facebook oldalát pedig itt találjátok.Szugyi | 2011.01.08. 21:19:29Igazad van, egyáltalán nem is akartam leminősíteni a munkájukat... :)
Egy riporternő, aki "mindent visz". ;)
Mondhatni magával ragadó riport volt... :DArpeekA | 2011.01.06. 21:34:30Linda Gyere :D:D

Sintel
15 perces, megható animációs mese egy lány és egy sárkány barátságáról. Blender-rel készült (akárcsak ez), ami egy ingyenes és nyílt forráskódú 3D modellező grafikai program.
A hivatalos oldalról letölthető a rövidfilm mindenféle minőségben ill. rengeteg videó, kép és információ található a készítésről.Tooni | 2010.12.31. 23:25:31Most már nem, de akkor igen.

Karácsonyfák a világ minden részén
Nusihusi | 2010.12.29. 01:30:59Vannak nagyon szépek is:)

Mindannyian tudjuk milyen érzés, amikor az ünnepi csomagolás egyszerűen nem sikerül... Íme, itt a megoldás: írjunk róla egy dalt! :)
ügikxvsgdnmxk | 2010.12.25. 09:36:18Szerintem tasakon kívül jobb bebaszni, de ezt csak gondolom. Tasakba még nem basztam még be.

Karácsonyra kapjon minden hülye összkerék-meghajtású kocsit! ;)
Zsottika | 2010.12.21. 10:10:27Ezért szeretek ónos esőben vezetni.....A mazsolák otthon ülnek,a vérprofik meg már az árokban vannak :D

Mindjárt itt a karácsony, meg amúgyis vége a 2010-es zenei tehetségkutatóknak, ja és persze azt se felejtsük el, mennyire rosszak voltatok idén... Szóval most mindenkinek kellemes bűnhődést kívánunk ezzel a szívmelengető "ünnepi" dalocskával!
Akinek esetleg megtetszett, ajánlom MajelaZeZeDiamond további felvételeit.AVIREX | 2014.12.10. 12:47:14Köszi!
Igen, pl. a tv-ben is ilyen spotokat bedobhatnának néha.

Ha Wenjin, egy kínai állatbarát felhagyott eddigi munkájával, eladta a házát, az autóját, az ékszereit, gyakorlatilag minden ingóságát, hogy egy menhelyet hozzon létre. Mára a kutyák száma elérte az 1500-at, a macskáké pedig a 200-at.
Ha most morbid lennék, azt mondanám biztos van egy étterme is a közelben... ;)Greg46 | 2010.12.14. 10:00:37ebben teljesen egyetértek veled!
Persze biztos lehetne jobb helyen tartani őket, de egy embertől nem várhatunk többet. Szerintem teljesen becsülendő.

Nagy metál térkép - hogy mindenki eljusson a megfelelőhöz.
bungle | 2013.08.23. 12:08:30Heavy Metal banda nevek:
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/44792_?categoryId=11&position=&large=1

Ezekkel a rénszarvasokkal mindig csak baj van... :D
Maccoyi | 2010.12.07. 22:00:29És akkor Rudolf útnak indult, majd egyszer csak eszébe jutott valami...









