
Egy multifunkciós ezermester "belezőblogja" mindenféle kütyüvel, képekkel és az alábbihoz hasonló leírásokkal. :)
"Nekem például volt Tesla lemezjátszóm, ami fém dobozban volt. Ez a példány fa dobozban van. Volt fa utánzatú műanyag dobozos. De volt doboz keménypapírból műbőrrel borítva. A közös bennük ez a címke, ami arról szól, hogy ne piszkáljak bele a dobozba, mert pofán leszek vágva!"kiszely | 2011.03.28. 09:47:32Én is nagyon csípem az írásait...nem is tudom hogy futottam bele pár éve, de azóta bent van a kedvencek között! Birom a csávó stílusát nagyon!
Hős / bűnös?
Az eredeti (időközben eltávolított) videó alatt a jól ismert "This is Spartaaaa!" is elhangzott, mindenkinek a képzeletére bízom, hogy szerinte mikor. :)Cableguy | 2011.03.25. 21:11:04A kis kölök azt hitte mindent büntetlenül megtehet. hát nem. azt hogy rosszul mérte fel a helyzetet legyen a saját hibája. Alapszabály senki ne kössön bele a másikba akár kicsi akár nagy akár nő akár pasi.........

"Hé köcsög, ne vedd el az esernyőmet, mindjárt esik!"
nellcsy | 2011.03.10. 10:43:51De cukiiiiii! :)

Látványos katonai művelet, bár nem mindig sikerül tökéletesen. ;)
sammael000 | 2011.03.19. 10:29:05Én kiprobáltam volna milyen a Hummerból filmezni mindezt. :)

Rózsa helyett néhány vad kiegészítő minden kedves hölgy Izélőnknek Nőnapra. :)
Tooni | 2011.03.17. 19:36:19Reakciók: "Húúú hu hu hu húúúúú"

Bestseller lett az üres könyv - így kell meggazdagodni a semmiből. Ráadásul nem is túl eredeti ötlet, ahogy már ez se volt az...
Mr.T. | 2011.03.07. 23:12:40Ott a pont. :D
Eddig erről miért nem hallottunk? Mindenki tudja, hogy vízből hidrogént előállitani csak költséges vízbontással lehetséges. Vagy mégsem? Mit gondoltok róla?bungle | 2011.03.17. 20:00:06Jaj, ezt ma én is olvastam, be is akartam ide linkelni, de így még jobb. :D

Beszélgetés egy húszgyermekes milliárdossal
Lukács Ernő egy igazi "anticeleb", aki negyvenöt éve hűséges feleségéhez, húsz gyermeke van, albérletből költözött tanyára, ahol valóságos munkával gazdagodott meg, életében nincsenek sötét titkok, nem népszerű, és a média által nem ünnepelt személyiség. Felesége 21-től 46 éves koráig mindig terhes volt, és volt, hogy neki kellett ellátni tizenhat marhát egyedül.Pöpe | 2011.03.02. 23:52:01"üzletfelem " lol :D:D

"A kutya mindenit, de jó illata van!"
brier | 2011.03.02. 09:51:42végig olvastam és röhögő görcsöt kaptam :D:D:D
-hülye vagy
-te vagy a hülye
-nem , te vagy a hülye
-... kapjátok be :)))))))
basszus, nekem is van kutyám és ahogy irta valaki, nekem is az a jelszó, hogy TIED!! nem csak a mérgezések miatt, de ha frankón mindig mindent fel zabál " engedély nélkül " akkor akkora lesz 1 éven belül mint egy elefánt.

Heves megyei mindennapok - Gyöngyöspata
bungle | 2011.07.20. 12:34:21http://index.hu/video/2011/07/18/uj_idoszamitas_kezdodik_gyongyospatan/









