
34 hely, ahol (egyelőre) a világ legtisztább vízeiben lehet úszkálni
Tooni | 2015.02.18. 16:24:13Nincs iszap, hordalék, nincs mit felkavarjon.
15 ország 4 perc alatt - nem csúnya helyek! Te melyik helyre utaznál legszívesebben?
Kisvakond | 2015.02.03. 10:51:36..ok 15 :P

Orosz „tréfa” - kirakati próbababa felöltöztetve és kitéve az útra valami nem túl kivilágított helyen
justil | 2015.01.29. 16:16:07Odaállítani azt, aki kirakta...aztán meglátjuk mennyire találja viccesnek.

Stacy anyja küldött a bőgőért. De hoztam helyette szájzongorát. :)

Ez történik ha keresztet vetsz az étel fölött!
A római katolikus és az ortodox keresztény világban a legtöbb helyen keresztet rajzolnak a kenyérre, az ételre fogyasztás előtt. Orosz kutatók most azt állítják, hogy sikerült bizonyítaniuk kísérletileg a kereszt jelének csodás hatásait. A szakemberek szerint a hívők által alkalmazott mozdulat megtisztítja az ételt s a vizet a bakteriális tulajdonságoktól.Wisniowiecki | 2015.01.16. 22:02:54Ha valakit érdekel a háttér:
http://index.hu/tech/hoax/2015/01/15/a_kereszt_es_az_ima_megoli_a_bakteriumokat/

Behalt az üzlet, új műfajjal próbálkozik a pornókirály
A pornóipart kicsinálta az internet, olyannyira, hogy immár Kovács „Kovi” István is a standup-vasútra igyekszik ráugrani filmezés helyett. Tud elég szórakoztatóan prosztó lenni a legtöbb Oscar-díjat nyert magyar rendező?Tomi Demo | 2015.01.27. 11:08:03Az internet vágta tönkre? Persze, nyilván azért lettek azóta belőle sokan milliárdosok.
Inkább életszerűbb az a magyarázat, hogy Kovi nem túl dinamikus üzletileg, és nem tudott lépést tartani a korral.
A 2010-es években hiba próbálja erőlteti azt, ami a 90-es években működött, ma már más kell. Csak Ő ezt nem tudja követni. Annyit lépett előre a XXI. században, hogy már nem videó kazettára rögzít.
Ő jókor volt , jó időben. 1991-ben még nem nagyon volt konkurenciája, csak az a pár NDK-s film. És Ő ebben meg is ragadt. Annyi év tapasztalattal, ismeretséggel, "hírnévvel" szerintem inkább szégyen, hogy nem tud mit kezdeni.
Biztos, hogy lenne mit mesélnie, de sztendáposnak szerintem csapnivaló. Lassú, körülményes, ritmustalan, és legfőképpen unalmas.

Bár még csak november 6-án indult a kampány, Csepella Olivér grafikus közösségi finanszírozás keretében már összegyűjtötte a munkájához szükséges 12 000 dollárt. Csepella sikere azt jelenti, hogy egy év múlva kezünkben foghatjuk az Alkonyattól pirkadatig képregényes változatát.
A képregényben a Cicirázó bár helyett azonban a helyszín a New York Kávéház lesz, vámpírok helyett zombik keserítik meg a főhősök életét - akik nem mellesleg a magyar irodalom legmeghatározóbb alakjai. Igen, a furcsa kalandok Tóth Árpáddal, Ady Endrével, Kosztolányi Dezsővel, Karinthy Frigyessel és Babits Mihállyal esnek meg.
Azért vannak szép helyek is Amerikában... ;)

Fillérbaszás
Nincs a kedves olvasónak valami ismerőse, aki megcsinálná helyettem ezt a blogbejegyzést a szaré’hugyé’?
Mai témánk, hogy miért nem áldozunk a minőségre, avagy a balfasz magyarok fillérbaszása.lilaflexninja | 2014.10.13. 14:10:48Amit ír a srác az jó, és igaz, meg minden, csak kicsit el van túlozva, illetve túlhergeli magát. Meg, ha így indítana vállalkozást, akkor mit csodálkozik. Ha mondjuk 5 másik luxus étterem mellett nyitok egy hatodik luxuséttermet, akkor nehéz lesz. Ha 5 kínai büfé mellett nyitok luxus éttermet, akkor még nehezebb lesz. Viszont, ha a kezdeti nehézségen túl van, akkor bejöhet a dolog. Meg ez a piacgazdaság pont, amit leír, fehér, szürke fekete mindegy, de így működik, mindenki az olcsót keresi, hogy drágán adja el. Mindenki jól akar járni, keveset fizetni, sokat keresni, a legnagyobb árréssel dolgozni.
Ha valaki ilyen tisztességes módon akar vállalkozni, azt eleve hülyének nézik, de ezzel tisztában kell lennie, és ne panaszkodjon, hanem legyen büszke magára, hogy milyen tisztességes.

16 ezres kisváros kap milliárdos új stadiont
A jelenleg harmadosztályban focizó Kisvárda stadionja az eredeti elképzelés szerinti 120 millió helyett egymilliárdból épül fel.izé012 | 2014.10.07. 12:09:31Nem emlékszem h nácinak neveztelek volna valaha is. Esetleg valaki más.
Az meg h te mit találsz és mit nem az a te dolgod. Mondtam már h a tények függetlenek a véleményedtől. ;-)









