Eddig erről miért nem hallottunk? Mindenki tudja, hogy vízből hidrogént előállitani csak költséges vízbontással lehetséges. Vagy mégsem? Mit gondoltok róla?bungle | 2011.03.17. 20:00:06Jaj, ezt ma én is olvastam, be is akartam ide linkelni, de így még jobb. :D
Egy régi Boney M szám (sőt még régebbi: Hallo Bimmelbahn), a Duck Sauce feldolgozásában és ti általatok kiegészítve egy tetszőleges sorral. ;)
Katt a "Customize your own 'Barbra Streisand' song" linkre, aztán linkeket a kommentbe!
A majmok bolygója VI - Elfogyott a sült csirke
zupperman | 2010.11.18. 10:23:52a zöld ruhás feka lánynak meglehetősen impozáns keblei vannak :D

"Kicsit" megkésett post, de jobb későn... ;)
lb7 | 2010.11.08. 09:59:23Jövőre biztos nem sokan fognak ehhez a házhoz menni :D

Brutál robotjelmez
Ivanhoo | 2010.11.04. 18:01:09gyááá neee:D én is ezt akartam írni ^^

Haverok, buli, halloween... =)
sariatti | 2010.11.04. 23:56:30Egy jó kis lögdösődés sosem volt ellenemre... Utoljára mikor bevittek a zsaruk csak másnap jöttem rá hogy eltört a kulccsontom...

Az idei rendhagyó matek óra Halloween alkalmából.
A tavalyi ill. az idei április elsejei.cila | 2010.11.03. 15:47:18Kedves szokás lehet az amerikaiaknál ez a Halloween. Néhány gyerek becsönget ismeretlen házakba: "Trick or treat!" Ami magyarul (nem tükörfordítással), szerintem kb. annyimint:
"Halló, vének!"
S úgy látszik, ennek a dolognak, a már nagyothalló vének is örülnek.
Tökjó.

Naccicák Halloween-je. :D
rubigo | 2010.11.12. 09:30:18Addig majd én:
Legjobb a tigrises! ;-)

A kis Robotzsaru

Halloween light show
Nusihusi | 2010.10.30. 21:26:18Zseniális alkotás, nekem tetszett:)









