
Ez akár a tegnapi tréfa bosszúja is lehetne... ;)

Közeleg a Valentin nap. Íme egy trükk, amivel majd igazán "meglephetjük" párunkat. ;)
+ bonus videó: A gyémántok általában elég jól hatnak vigasztalásként. ;)
Műtéti úton átkötött idegek és érzékelők kötege követi az izmok mozgását Amanda Kitts karcsonkjában. Az asszony agyi impulzusokkal működő bionikus karja jóval finomabban kezelhető és sokoldalúbb eszköz, mint a korábbi karprotézisek.ShitIron | 2010.01.29. 00:04:23Egy rugóra járt az agyunk, nekem is a melle tűnt fel elsőnek:)
Jose Maria Sanchez Garcia építész köralakú építménye Spanyolországban a Tajo folyó vízgyüjtő területén. Az épület sporttal kapcsolatos kutatási központként üzemel, így az ehhez tartozó infrastruktúrát is kialakították a félszigeten. Az épület méretei: 7 méter széles, 200 méter átmérőjű és kerülete kb. 628 méter.Balázs | 2010.01.26. 22:57:07és ennek semmi értelme xD

Egy átlagos munkanap a Black Mesa (?) laborjaiban. ;)
enjoylivefm | 2010.01.28. 21:14:24:D

Mi az, hogy kicsi???
Errtu | 2010.09.12. 20:03:35Valami hasonló: http://www.webofentertainment.com/2010/08/so-tiny-and-so-amazing-is-earth-40-pics.html

Hogyan legyünk Barbie? (akiért állítólag minden férfi megbolondul)

Slota szerint Magyarország Szlovákia lerohanására készül
"Lassanként harcképtelenné válik a szlovák hadsereg, Magyarországon viszont olyan gyakorlatot rendeztek, amelynek célja a Dunán való erőszakos átkelés. A Magyar Köztársaság gazdasági téren katasztrofális helyzetben van. Ha nem vettek volna fel hitelt a Nemzetközi Valatualaptól, már csődbe jutottak volna."Purple | 2011.03.29. 09:42:30http://www.youtube.com/watch?v=wT--THsRmSs :DDD
(ez mehetett volna Nas indítványozására a másik "zenélgessünk éjjel egy jót" kommentekhez is :D)

Sea Shepherd és a japán bálnavadászok
Magyar cikkek:
Bálnavadászok törték ketté a környezetvédők hajóját
Süllyed a természetvédők csúcstechnológiás hajója
A japán hajó gyakorlatilag átgázolt az Ady Gilen
Trimarán és japán bálnavadász ütközése az Antarktisznál
izébigyó | 2010.12.01. 12:31:38Jól néz ki az új:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1334451/Fastest-strongest-anti-whaling-ship-launched-disrupt-Japanese-vessels.html

Mr. Bean és a láthatatlan dobfelszerelés. :)
lb7 | 2010.08.04. 15:31:59Szegény cica! :D










Amúgy ez rohadtul nem volt olyan nagy esés, nem tudom, mit ájuldoztok... Mások a hecc vagy a felvétel kedvéért ennél sokkal durvább dolgokat bevállalnak...láttunk már erre elég példát (elég a Jackasst és klónműsorait megemlíteni...). :)