
Húsvétkor is jól jön a cicás poszt... ;)
CRaPtRaSH | 2008.03.25. 12:54:32tetszik mi?XD
Mai kultúrális rovatunkban:
Adrian Mumsey - The Lost Sheep (ezzel már '79-ben büntettek! Súlyos!)kotta | 2008.03.21. 09:13:18Nincs tovább.
Mint Lincoln és Booth.
Kennedy és Oswald.
Lennon és Chapman.
wtf és kotta.
Ha húsz év múlva egy sötét sarokból, annyit hallasz: beee, fuss az életedért.
Én szóltam.

Call of Duty 4: A fegyverek áriája :)
Néhány szereplő: AK-47, Barrett, M21, Mini-UZI, Skorpion...davids83 | 2008.03.19. 01:26:16Inkább Safri Duo! :)

Cicamasszázs (nehogy má' ne legyen ma cicás poszt! :))
Jó dolga van a mopszlinak...dega44 | 2008.03.18. 00:15:00Ajvé....mit nem adnék most egy ilyen macsekért.......:-D

Motörhead - Ace Of Spades (Barbie változat)
skaterpunktomi | 2008.03.17. 18:31:38egy olyan mini Flying V-t elfogadnák!! :P

Te mit gyakorolsz a kocsmában? :)
Vikoo | 2008.03.17. 18:01:05azt hittem félfordulatból bevágja a felest, az lett volna a csuda!

Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.
Az interjú a nő barátjával:
csicsilla | 2008.03.22. 19:00:44azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami rialitisooo biztos kaszàltak volna vele!!

A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...Purple | 2008.03.14. 13:58:00pfff

Kedves mindenki!
Ígéretemhez híven elkészítettem a retromese blogot. 117 régi mesefilmet sikerült összeszedni! Az oldal folyamatosan fejlesztve és bővitve lesz, és amennyiben kapok elég segitséget, a linkek - instabil élettartamuk miatt - kicserélődnek fel- es letölthető filmekre. Sajnos sok film/részlet csak eredeti, tehát orosz, lengyel, angol vagy francia hanggal/szinkronnal van meg, de remélhetőleg a feltöltéskor ezt a hibát/hiányt is sikerül kiküszöbölni. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
(Külön köszönet illeti St.onet, bár még az ő munkájának része nem látható technikai okok miatt, illetve bunglét, aki volt olyan kedves jóvahagyni ezt a régi, de új posztot!)Purple | 2010.03.30. 11:06:38de cukiiik :DDD

Prime Time
Lako | 2008.03.06. 01:23:06Pedig nekem a kocsmázás megy a legjobban :D









