
Cukorbetegeknek nem ajánlott.
(Boldog Izés Ünnepeket mindenkinek, viszlát az ünnepek után... bungle)Vik\'otroT | 2011.12.27. 00:23:29Az állatkínzós anyjukat.Legalább kara'csonkor hagynák rá...
Masanobu Sato, a maszturbálás világbajnoka
Napi 9 órát maszturbál: A kétszeres világbajnok állítólag minden reggel két órás „kézimunkával" kezdi a napot, mialatt barátnője kávét főz, reggelit készít, vagy éppen tévét néz. A fiatal nőt nem zavarja Sato hobbija, sőt sokszor maga is besegít azzal, hogy méri barátja idejét.bones | 2011.12.23. 22:20:13Igazi pasi! A nő végzi a házimunkát (mos, főz, takarít...) ez a szerencsétlen meg csak a faszát veri. :)

Politikai botrány van Romániában. A magyar és a székely himnuszt énekelte a teljes "román" válogatott.

Az ambíciótól az értelemig - Dr. Wayne W. Dyer szereplésével egy 2 órás film az ő spirituális tanításaival. Érdemes mindenkinek megnézni.
“Szinte felkészületlenül belépünk az élet délutánjába. [...] De az élet délutánja nem élhető a délelőtti program szerint. Mert ami elég volt délelőtt, kevés lesz délután. És ami igaz volt délelőtt, hazugsággá válik délután.”norbertvincze | 2011.12.21. 00:15:43értelek, hogy mit akartál: )

The Dictator
Sacha Baron Cohen, és Larry Charles újabb agymenése. Ők ketten együtt felelősek a Boratért, és a Brünoért.
Ezúttal szintén egy kitalált karakterét láthatjuk Cohennek, aki egy hatalommal bíró közel-keleti diktátor. Állítólag Hussein Zabibah the King c. regénye inspirálta a karakter megalkotásába.
A kérdés pedig még mindig ugyanaz. A humornak van határa?Tooni | 2012.08.05. 22:08:40Hááháááhááá :D:D:D Nagy film nézzétek meg! :D
Ja, erőst NSFW-s :D
A BBC-ben néhány hónapja egy bróker élő adásban kimondta, hogy hülyére keresik magukat a válságon. Idézetek:
"A nagy befektetési alapok.. nem veszik be az eurómentést... tudják, hogy a piac menthetetlen."
"Nem érdekel minket, hogyan fogják a gazdaságot megmenteni... keresekedők vagyunk.. minden nap egy újabb válságról álmodok, mert keresni lehet rajta."
"A Goldman Sachs uralja a világot."Balintos | 2011.12.16. 14:30:44Amíg a válság meg nem szűnik, minden hónapban minden brókernek vágják le egy ujjpercét :)
na jó, ez túl középkori lenne, de lehet, hogy használna.

Elérkezett a 20000. izé! Ennek örömére egy nyereményjátékkal készültünk, aminek egy kis köze is van a postképhez: ezentúl minden hónapban a legviccesebb, legütősebb kommentet 20000 Ft-tal jutalmazzuk. Igazából semmi mást nem kell tennetek, mint amit a többség eddig is tett: hozzászólni a postokhoz, lehetőleg minél frappánsabb, poénosabb kommenttel megörvendeztetni a többieket. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít, vagyis tök mindegy, hogy csak 1 kommented volt, vagy többezer, akár az az 1 is nyerhet - persze nyilván ha több humorosabb kommentet írsz, annál nagyobb az esélyed. :) Az eredmény eldöntésében a komment pontozások (pluszok) is számítanak, de hogy elkerüljük a csalásokat, nem az lesz a döntő. Minden hónap elsején hirdetjük ki itt a post alatt az elmúlt hónap nyerő hozzászólását!
Egyben új fícsört is bejelenthetek: mától facebook acc-cal (egyre szebben írok magyarul, baszki) is lehet kommentelni - az Izés hozzászólások alatt. Természetesen azok a kommentek is részt vesznek a nyereményjátékban!
További jó Izélést és kommenteket! :)bungle | 2015.03.12. 11:07:27Ha esetleg kijön a 30.000-es bankjegy... ;)

Mindkét szemem sír
Cikk: Nyolc Ferrari tömegbalesete Japánban
A maranellói vasak mellett még három Mercedes, egy Lamborghini Diablo, egy Nissan Skyline, és egy Toyota Prius darabjai borították a japán aszfaltot.RT/TURBO | 2011.12.08. 17:30:00Nincs kölyköm!
Nem tudod elképzelni hogy 10-en pár vagy akár több sportautó "halad" az úton? Ha egyszer azt írták,akkor azt írták. :)))
Csak úgy megjegyzem a magyar-irigy reakciódra:mért vágott úgy mellbe?
Nem tudom mit jelent nálad a "tuning fasz"....
De az autókhoz elég hülye vagy az biztos!
Egy jelenleg futó nemzetközi versenyen épp a csoport második helyén áll, így kérünk mindenkit, hogy szavazatával segítse őt, egy jobb hely elérésének reményébe. Nem kell mást tenni mint a Facebook-on "lájkolni".Kisatti29 | 2011.12.08. 00:14:21Nekem pl a tutti frutti izesítésü energia italok nem jönnek be. Van akinek ízlik a monster, van akinek nem. Mikor délutános vagyok, melóba lenyomok egyet 6-kor, és nehezen alszom el... igaz annyit nem ér amennyiért árulják. Ha nem 275 Ft-os áron lenne nálunk, akkor nem innék. Nekem bejön a logója is. Hogy kinek tetszi, és kinek nem, ezt is mint minden mást embere válogatja.

Khat - Jemen legális drogja, ami ott olyan, mint a délutáni tea.
A növény a könnyűdrogok kategóriájába tartozik, az országnak a mindennapi élet egyik alapját képezi, mivel a lakosság minden nap délben abbahagyja a munkát, és beszív (berág).
Pár cikk a témában:
Khat, Afrika szarvának legális és kedvelt drogja
Itt drog, amott legális
A khat nevű drog használata súlyos következményekkel járhat
Össznépi drogozás miatt úszhatja meg a forradalmat a jemeni diktátor?dettybee | 2011.12.05. 17:39:24Ühüm, minden kultúrának megvan a legális drogja, és nem hiszem, hogy ott ment a tudatos reklám is, mint itthon az alkohol meg cigireklámok. Mikor az időjárásjelentés animációs hátterében egy embermagasságú gyöngyöző sörösüveg van? Nem hiszem hogy hasonló tömegtukmákolást kap a khatlevé
"Észak Jemen jó hely" - ez ugrott be nekem is egyből :D









