
Zavar támadt az Erőben. ;)
szokeherceg21 | 2010.05.04. 19:26:23valaki elbújt a porond mögött és adta neki az ívet. nem rohama volt, elélvezett:D
Íme az az atléta, akire szó szerint "rájárt a rúd". :D
Tooni | 2010.04.28. 19:44:58Laci után szabadon:
"Ez már döfi" :D

Kandós Ifjúsági Napok rendezvénye az a 24 órás non-stop vetélkedő, amely ekkor a szakok között zajlik. Ezen a vetélkedőn dől el, hogy melyik intézet öregbítheti tovább hírnevét, birtokolhatja a vándorkupát egy évig, és rendezheti a következő KIN-Kupát. No meg az is eldől, hogy ki lett az utolsó, még versenyben maradt csapat, mert ennek a csapatnak a birtokába kerül a KIN-Kuka, melynek határozott előnye a Kupával szemben, hogy jóval több bor fér bele, ami aztán megalapozhatja a csapat hangulatát az ezután következő koncertekhez és a reggelig tartó bulihoz. Merthogy a díjakat illik borral telitöltve átadni! De a bor és a buli előtt még át kell vészelni a vetélkedőt, amely izgalmában, hangulatában, bizsergésében szinte visszaadhatatlannak tűnik e néhány sorban.
E-my | 2010.04.28. 09:17:46Hali!
Schönherz Qpa (csak hogy megfelelően legyen leírva). És idén lesz a 39. Schönherz Qpa.
És az általunk rendezett Qpán képviselte magát a BMF AllStars csapat is. Nagy szeretettel várjuk őket idén is :)

Átlátszó autó
Hogyan készült a videó.
+ szolgálati közlemény: a hamarosan induló auto izé aloldalhoz keresünk szerkesztő(ke)t. Dobj itt egy mailt, ha érdekel és járatos vagy a guroló izék világában.papaluige | 2010.04.24. 22:45:41japán kocsiba soha nem tesznek Shell olajat!

Atomic Puzzle
crhis | 2010.04.29. 00:09:17végigjátszottunk lakótársammal: 503 pont a végeredmény

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az atlaszlepke, a világ egyik legnagyobb lepkéje.
cila | 2010.04.24. 21:36:29Igazad van, tényleg "olyan rovarirtó-neve" van. Sőt adtál egy nem mindennapi ötletet! Alapítok egy káeftét. Karinthy megírta az "Így írtok ti"-t, én meg kiírom azt, hogy "ÍGY ÍRTUNK MI".

Srácok egy kicsit bespájzoltak az üdítőből... anyuka viszont nem kicsit akadt ki ezen. :D
("Nem hogy örülne, hogy van mit inni..." Mr.T.)502 | 2010.07.04. 12:02:13Pánik sokkos hisztérika. Egy jó nagy tasli visszahozta volna a valós világba. :)

Hát ez kéz átverés. ;)
süti | 2010.04.15. 20:09:45244 na ki a kiráály :D

"Átfér az, csak kicsit oda kell neki lépni"... ;)
garrincha | 2010.04.09. 09:04:50Barátaim! Ez egy IKEA-s lakókocsi, amit lapra szerelve vettek, és a házban rakták össze.

Napokban kattintottam egy Google reklámra "Be The Lowest Bidder". Nem értettem, hogy ez mit akar jelenteni ezért meglestem. Ahogy a neve is mondja, fordított aukció. Az nyer aki a legkisebb - de egyedi - értéket adja.
Jó ötlet és király szórakozás :) Mivel beleszerettem, ezért elkezdtem hazaiakat is keresni és mit találtam? APEH... Csak cikkeket (1, 2), hogy az APEH, hogy írtotta ki ezeket az oldalakat. Miért nem lehet ilyen cég nálunk és miért lehet mindenhol máshol?
Aki viszont kiakarja próbálni ezt külföldön ajánlom a kövektező oldalakat:
www.belobi.com (egyszerű - angol)
www.oltiby.com (kicsit komplikáltabb, de még elmegy - angol)
us.dubli.com (belobi után a másik kedvenc - angol)arabicsnusos | 2010.03.31. 10:53:55MP4 Player 32GB + Photo Camera 6.81 € Dániel S., Hungary









