
ICA-kövek
A perui Ica mellett, egy barlangban találtak rá állítólag azon kövekre, melyek nagyban megkérdőjeleznek mindent, amit a tudomány eddig a történelemről tudott. Az andezitbe vésett képek dinoszauruszokkal harcoló azték harcosokat, modern sebészi beavatkozásokat, furcsa homoszexuális aktusokat, embereket segítő űrlényeket, régen kipusztult halfajtákat ábrázolnak.Tooni | 2012.03.10. 22:33:21Azt hiszem itt már ki lett ez vesézve. Persze, nem ilyen kotkodák nyelven.
„Egy Boszniában és egy Mexikóban lévő piramis szinte egyszerre kezdett fényt kibocsájtani az ég felé.”
Eredeti angol cikk. Minditthalunk. :)bungle | 2016.05.04. 11:21:24www.ancient-code.com/researchers-confirm-the-largest-pyramid-in-mexico-has-been-found/
http://boldognapot.hu/blog/a-kutatok-megerositettek-megtalaltak-a-legnagyobb-piramist-mexikoban/
www.origo.hu/tudomany/tortenelem/20150714-mexiko-mezoamerika-piramis-regeszet-tortenelem-teotihuacan.html

Movie: The Movie
Végre egy film, amiben minden és mindenki benne van. ;)bungle | 2012.03.02. 16:03:00Másokkal volt elfoglalva...
www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/42175_kep?categoryId=15&position=&large=1

"Korábban egy barátom megkért, hogy készítsek neki egy pár gondolatvezérelt macskafület és én igent mondtam. Védelmemre meg kell jegyeznem, ittam egy kicsit aznap éjjel és nem hittem volna, hogy komolyan gondolja.
Pedig de."Tooni | 2012.02.24. 19:53:22Hhhohhohhohhohho :)
Amateur :P

Ennek a mopszlinak még mindig jó dolga van. :)
bungle | 2012.06.14. 12:58:08A masszázstanfolyamon még nem igazi pácienseken folyik a gyakorlás...
www.youtube.com/watch?v=0m_5bDlc7JU

Ilyen bútorok között mindenki gyereknek érezheti magát. :)
brier | 2012.02.21. 10:55:22nagyon ötletesek de szerintem nem gyerekeknek való némelyik... 100% hogy némelyikre tuti fel fognak mászni...jó, oké, rendben van a rendes szekrények is ugyailyen "veszélyt" jelentenek némelyik bátor kalandvágyó pöttömnek, de ezek még annál is "kívánatosabbak" lehetnek :)
jol meg mondtam a magamét, mi? :)

Betonkerítést szaggatott a (magyar?) tanuló sofőr
Sokan mennek szomorkodva haza, mikor nem sikerült a rutinvizsga. Eldőlt egy bója, ráhajtott a padkára, lefulladt az emelkedőn. Nos, nekik szánjuk ezt a mai videót, bizonyítandó mindig van rosszabb. Amíg nem hajtottatok ki nagy gázzal a pályáról egy betonfalon keresztül, miközben az oktató négykézláb igyekszik a kocsi után, nos addig nem volt rossz napotok!brier | 2012.02.21. 11:15:04azt nem értem hogy sikerült oktató nélkül elindulni

Úgy látszik még mindig ez a kedvenc játszótere pár orosz fiatalnak (amíg le nem esik valamelyik). ;)
eMTé | 2012.02.15. 21:12:34Ha leesik, az ó baja. Ha meg nem, mindig akad neki csaj :D. Amit csinálnak azt rossz nézni de azért respect.

A barátságtalanná vált szerelem
Féltékenység, szenvedély, szerelmi háború, szakítás. Miért érezzük kaotikusnak magánéleteinket? Vajon ez gyökeresen az emberi természethez tartozik, vagy történt itt valami és szétszabdalt társadalmi életünkben a szerelem lett életünk középpontjává és ebben nincs semmi köszönet? Eközben minden eddiginél penetránsabb gyermetegséggel és egoizmussal álmodjuk magunk elé a szerelmet és epekedünk utána.„Boldog Valentin napot kívánok a nyájas olvasónak!” ;)bungle | 2012.02.14. 22:41:35Siker, pénz, nők, csillogás: http://parkocka.hu/szappanopera/a-sziv-hurjai/
Puncinella. :D

Minden évben felrakjuk a Super Bowl reklámokat, idén se hagyjátok ki őket! :)
Írjátok a kommentekbe az idei kedvenc reklámotokat. :)









