
Az én kis drágám ♥ vagy énekel vagy szenved... mindenki döntse el! :)
brier | 2013.10.17. 10:55:32köszike:) és a köszöntést is :D
Az emberi hülyeség még mindig határtalan :)
brier | 2012.04.13. 09:16:04a csávo sokkal jobban élvezett ezen mint ebbe XD

Aki esetleg kételkedett David Icke kényelmi zónáról tartott álláspontjával kapcsolatban egy korábbi posztnál, az ismerkedjen meg az Asch kísérlettel:
A konformitás kutatása Asch nevéhez fűződik. Ő kezdte el tudományos módszerekkel kutatni az emberre ható csoportnyomás hatásait.Ebben a filmben Asch eredeti kutatásainak egyikét mutatjuk be, eredeti felvételről.
A kutatásban több résztvevőnek meg kell mondania, hogy a kép jobb oldalon elhelyezett három különböző méretű vonal közül melyik azonos a bal oldalon lévő vonal hoszával. Ezt első ránézésre mindenki helyesen meg tudná közülünk mondani. Ám mi van akkor, ha a csoportban mi vagyunk az egyetlen, nem beavatott emberek? Akkor is rá fogjuk vágni a tökéletes megoldást minden alkalommal? Vagy talán engedünk a csoport nyomásának, és mi is hibás választ adunk a kísérletvezető kérdésére csakúgy, mint az előttünk ülő beépített emberek?Tooni | 2012.04.05. 17:48:17Ugyan, nem vettem magamra, de honnan tudjam más mit csinál/na? Kételkednék/Kételkednénk...

Még az űrsiklóküdetések fénykorában Martin Stubbs, egy vancouveri kábeltévé igazgatója felfedezte, hogy simán be tudja fogni az asztronauták földi központba sugárzott adását. Nosza, fogta magát és felvette mind videóra.
Ebben a vele készített interjúban sok érdekes jelenség felvételét is megosztja - semmiből előtűnő fénygömbök, szemvillanásnyi idő alatt a képen áthúzó fényjelenség, és haladás közben irányt változtató dolgok - amik nem mindegyikére húzható rá az űrszemét, jégkristály vagy másik műhod című hivatalos magyarázat. További videókat a TeCsőn STS-re rákeresve láthattok - kiemelkedik ezek közül is a "Vontatókábel"-incidens.Gywer | 2012.09.21. 17:41:53Jókat röhögni :) De nem tudni hogy mi a lightning :) A plazmát most hagyjuk ...
A szőrme-farmról megmentett róka, Vixey a képen éppen egy ágyban van az ellenséggel. Ám nem mindig ilyen virgonc. Van mikor kicsit csehül van szegény.
Pihennél? Utazz el!
Minden héten 4 fantasztikus ajánlat!
Orosz etológusok szerint a moszkvai kóbor kutyák tudatosan használják a metróvonalakat, hogy a külvárosokból a jobb kukázási lehetőséget biztosító belvárosba jussanak. Az állatok minden reggel bemetróznak a központba „dolgozni”, este pedig haza.
toffiter | 2012.03.19. 11:04:36Már találkozott vele, csipázza a sintér is , és tudja hogy nem kóbor kutya csak a "postásnak segít" :)

Metán-hidrát: a bolygó legnagyobb érintetlen fosszilis energiakészlete
A metán-hidrát víz és metán keverékéből képződő jéghez hasonló anyag, ami megfelelő nyomás és hőmérsékletviszonyok mellett stabil marad, így az évmilliók folyamán a tenger alján bomló élőlényekből egy magas koncentrációjú és óriási mennyiségű energiaforrássá vált.
Mivel a belőle kinyerhető metánt gyakorlatilag mindenre (autómeghajtás, fűtés, áramtermelés) lehet használni, ezért több országban is intenzív fejlesztési projektek folynak a kitermelési technológiák fejlesztésére. Japán már az évtzed végén megkezdi termelését és gyorsan energiafüggetlenné válhat segítségével, amit több másik ország is követni fog.Jozeph | 2012.03.19. 22:21:58Csak mellékesen árulom el, hogy aki követi a Jéglovagok második évadját, az tisztában lehet a kérdés aktualitásával...
És azt az évadot 2008-ban forgatták...
De többet nem árulok el, mert én ebből fogok meggazdagodni...

Így kell mulatni 23 évesen. ;)
Alex Hope (valami nonamevalutaseftelő kis köcsögbankár) minden idők talán legvastagabb italszámláját hozta össze a liverpooli PlayGround Nightclubban: 204 ezer angol fontot, azaz valamivel több mint 72 millió forintot fizetett a görbe éjszakáért. A szervizdíj önmagában 6,5 millió Ft volt, ehhez képest a pussy tétel (ez vajon mit takarhat? ;)) volt a legolcsóbb.bungle | 2012.05.23. 21:32:01Legalább gyakorol a nép egy kis matekot olvasás közben, a többség már amúgyis csak a telefonjával vagy számítógéppel tud összeadni. ;)

Vizeletpróba: a rendőrök mindig kiérkeznek a tetthelyre fél liter lecsorgása alatt! ;)
7sleeper | 2012.03.07. 09:32:23ez nem igaz. ramboval is lehet viccelni. egyszer..
itt például batmanest játszanak és nagyon röhögnek közben:
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/02_03/ramboDM_468x360.jpg









