Nem tudni, hogy kezdődött a járvány, ami ezreket fertőzött meg. Egyesek szerint laboratóriumban kitenyésztett génmanipulált csincsilla-retrovírus okozta, amit a cukiságfaktor növelésére használtak volna, de emberre is átterjedt. Mások a globális felmelegedést és az ezzel járó laza erkölcsű és ruházatú felvonulásokat okolják. Akárhogy is történt, most köztünk járnak... és jönnek!lb7 | 2010.09.11. 11:52:06fú baz...nagyon értelmes
Nukleáris tesztek 1945-1998
I. C. Wiener | 2011.08.19. 15:24:09Gondolom ha sarokba tudták volna szorítani Aszódit, az talán véleményformáló hatással lenne az átlagemberre. Ez a puska kissé visszafelé sült el... Hozzáteszem, jó lenne, ha a GP nem csinálna az energetikából hitkérdést, hanem megmaradna szakmai színtéren. Különben a következő 30-50 évben valóban értelmes megoldás lehet a gázturbinás erőművek alkalmazása, de nem az atom kárára. :)

Szavazzunk a Kétfarkú Kutya Pártra!

Néhány idiótának hihetetlen mekkora mázlija van...
lb7 | 2010.08.29. 11:55:42Jajj már, olyan izék vagytok! Most miért nem lehet elhinni, hogy ez tényleg megtörtént?

Újabb érdekes téma, aminek hívei rengeteg lehetséges felhasználási módot tulajdonítottak az orvoslástól kezdve a katonai célokig, mások viszont sokáig áltudománynak tartották, és különböző aspektusainak megítélése ma sem egyértelmű.
Viszont a reklámpszichológiától elkezdve a klinikai orvostudományig több szakterület is foglalkozik vele bizonyos szinten, figyelembe veszi a jelenséget. Persze a sarlatánok is meglovagolják.
Nektek mi a véleményetek? Élt már át valaki hipnózist (iiletve tud róla, hogy átélt)? :D Mit tudtok az önhipnózisról és az önszuggesszióról?
(Most kommentelni kezdtek...sok, sok kommentet írtok...értelmes kommenteket...sokat...írni szeretnétek...) :Dbungle | 2011.11.04. 12:24:29Pszichológusok állítják, mégis van hipnotikus állapot
http://hvg.hu/egeszseg/20111104_hipnotikus_allapot
Az ausztráliai Selyemmadár sem ma kezdte a csajozást: takaros lugast épít, melyet telihord kék színű cuccokkal, amivel jól leveszi a tojót a lábáról. Más lugasépítőknek a piros bogyók váltak be inkább, hiszen más ország, más valuta ;)Chamy | 2010.08.23. 12:25:02http://konyves.blog.hu/2009/11/03/joe_quirk_prudek_es_paraznak_reszlet
Én itt hallottam először a lugasépítő madárról. E könyvben Joe Quirk többször is előszeretettel hozza fel példának a természet ezen teremtményeit párkapcsolati szempontból.

Mad Boys: amikor a hülyeség a szorgalommal párosul... avagy vannak, akik sosem nőnek fel! ;)
(Rémi Gaillard azért szerintem jobb... b.)Laretta | 2012.01.20. 22:02:32Rémi nekem is nagy kedvencem de ez sem volt rossz post :D

Egy apuka Degecről. :D
cila | 2010.08.17. 23:23:44Nem tudom máshol, hogy volt, hogy van, hogy lesz. Ahol én voltam katona, ott "Sorakozó!"; "Lépés indulj!"; "Ételosztáshoz!"; "Asztalhoz leülni!"; "Evést abbahagyni!". Románból fordítottam. Nem szó szerint, de valahogy így ment. Katonáéknál mindig sietni kellett. Beszélni is csak röviden, katonásan: "Érttm kptányelvtárs!"

A világvége elkezdődött Dél-Dakotában. ;)
A dél-dakotai szupercella életveszélyes jégesőt hozott, a vihar után húsz centi átmérőjű, 80-90 dekás jégdarabokat is találtak a helyiek, ez megközelíti a meteorológia történetében feljegyzett legnagyobb, 1986-os bangladesi jégeső 1 kg feletti jégdarabjait.
A ChaseTheStorm viharvadász csapata által készített fotók.Laretta | 2010.09.28. 21:06:19Nem is néz ki rosszul. De csak így távolról :p
Bear Grylls egyik iszonyatosan félelmetes átkelése egy szakadék felett. Komolyan, nem is értem, hogyan mer ilyeneket véghez vinni ekkora nyugalommal.









