
Így nézhet majd ki a közeljövőben a VR Chat
Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az emberiség jó irányba fejlődik.mun | 2018.01.04. 09:49:26Így néz ki jelenleg a VR Chat.
Tessék szépen az útviszonyokhoz mérten közlekedni!
VanZant | 2018.01.02. 16:39:51Dehogy! Fáért ment... :D

Te is utálod az ilyen gyökkettővel döcögő motoros prüttyögőket?
Na egy srác tett róla, hogy az övé rendesen gyorsuljon. :)
2018 első posztjában nézzünk vissza a tavalyi év összes komolyabb eseményére

A mentősök között is létezik hülye sofőr

A Koenigseggnél nem egyszerűen törésteszt folyik, hanem egyenesen autó bántalmzás
Erunder | 2017.12.31. 09:04:28Azt akartam érzékeltetni, hogy ők valami többet is kihoztak a kötelező töréstesztekből.
Dubsteppet pakoltak alá, megvágták, és megmutatták a jónépnek, hogy még a kalapácsolás ellen is védve van a a kocsi.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem szerint ilyen egy hacker élete
(Inkább néznének Mr. Robotot. Erunder)VanZant | 2018.01.05. 19:30:30*legtöbbjükön

Üdv Mordorban!
Ja nem, bocs, ez csak Magyarország.VanZant | 2017.12.29. 16:52:44Kb két kilométeres körzetben nincs település:
https://www.google.hu/maps/@47.2537781,16.4710894,2105m/data=!3m1!1e3
Sokszor jártam itt át Ausztriába. Óvatosan kell közlekedni, nem véletlenül van ott a harmincas tábla.

Gyerekkoromban mindig álmodtam arról, hogy csinálok egy ilyet

Dubstep, Star Wars, és karácsonyi díszek
Hát mi több kell még az ünnepi hangulathoz? Mi ezzel kívánunk nektek Boldog Karácsonyt! A két ünnep között még találkozunk.









