
Bendito Machine IV - Fuel the Machines
A film alkotójának leírása szerint ezt az ügyetlen kis népet egy nagyon szűk, „kapzsi köcsög” réteg irányítja, akik azt hiszik, mindenre tudják a választ.Tooni | 2012.07.13. 20:15:12Botos Vendel most akkor tud helyesen írni vagy a posztszöveg egy admin műve? ;D
Vajon mit csinál David Guetta vagy Skrillex a színpadon? Tényleg ott keverik a zenét, vagy csak pasziánszoznak közben? A műfaj egyik legnagyobb sztárja, Deadmau5 legutóbb kijelentette, hogy mindannyian csak gombokat nyomkodnak, felesleges úgy tenni, mintha nagy dolgot csinálnának fellépés közben. Mit keres tehát az elektronikus tánczene a koncertszínpadokon?bungle | 2013.06.24. 13:04:29Na, megszólalt a sztárdídzsé... :D
www.hir24.hu/szines/2013/06/24/devenyi-tibor-kiakadt-tizmillio-dj-orszaga-leszunk/
Mindig is sejtettük, most pedig Dina Goldstein: In the Doll House című fotósorozatának köszönhetően bizonyosságot is nyerhettünk, hogy Ken meleg.zizi | 2012.06.27. 22:21:32Be? Le! XD

Ezzel a programmal mindenki helyre teheti „nagyságát”.
Élien | 2012.06.26. 19:33:31... és mind meghalunk!

Szerintem mindenkinek jól jönne egy olyan nagyi, mint amilyen Győzikének volt... ;)
izébigyó | 2012.11.22. 10:17:17Győzike megúszta a pénzmosási ügyet
http://tolvajszarka.postr.hu/gyozike-meguszta-a-penzmosasi-ugyet/

KalóriaBázis - ingyenes webes cucc a mindennapi étkezéshez.
efhenrir | 2012.06.21. 13:40:30Aki komolyan gondolja, annak inkább ezt ajánlom, sok magyar kaja van rajta, több funkció, nem csak kalóriát számol, hanem szükséges tápanyagokat külön-külön: http://www.myfitnesspal.com/
Áhh, mit találtam! :D Közismert népnevelő (vagy inkább nép-lenevelő) dalocska a testmozgás fontosságáról. (Azért az az üzemi gyakorlatozás hátborzongatóan emlékeztet egy kínai propagandafilmre...) Van itt olyan, akinek tényleg kellett erre (vagy más buzdító nótára) ugrálnia reggel a munkahelyén? :D (Asszem, manapság seggbe lenne rúgva egy ilyen ötletért a HR-es...) Szerintetek jó ötlet ez, vagy a testmozgás (illetve tespedés) mindenkinek magánügye?vnyoc | 2012.06.19. 20:11:27vázában három szál nádibotikó.. ismerős:)

Han Yue megdöntötte a tavalyi parkolási világrekordot : Minijével egy az autójánál mindössze 15 cm-rel nagyobb helyre állt be.
JoinR | 2012.06.02. 01:24:06Beállsz ferdén hátrafelé, kézifék be, kormány jobbra teker, 1-es és nagy gáz :D
de száraz úton nem ajánlott, és amúgy se! :P

Van itt minden: polip, 2 kacsa, csajok, buli, tejszín, ketchup... és még csak nem is Japánból! ;)
Írjátok meg legyetek szívesek, mi történik a képen!kismalac | 2012.06.01. 10:14:52biztos valami hányás buli....

Tehát így kezdődik a zombi apokalipszis...
Magyar cikk a Sötét Jövőnbungle | 2012.06.29. 13:15:43Kutyát tépett szét a texasi zombi
http://index.hu/kulfold/2012/06/29/kutyat_tepett_szet_a_texasi_zombi/









