
A paciknak is kijár egy kis szórakozás :)
Kampec | 2008.08.27. 14:50:00sztem a hordóban lapuló kokaintól szívott be a paci ;)
Lafoxka egy (fogjuk rá) mesterséges intelligenciával rendelkező lány. Lényegében egy robot chat program. Lehet rajta röhögni sokat :) Hozzászólásokba leírhatjátok, ha valami vicces sül ki abból, amit mond. :D
(Mikor bejelentkezésnél felhasználónevet és jelszót kér oda bármit írhatunk, felenged...)cila | 2010.12.24. 10:54:23Lafoxkát mintha csak neked találták volna fel (vagy ki). Elolvastam. Mi egyebet is csinálhattam volna Karácsony délelőtt? Neked betü- vagy gombfosásod van. Nem kell jóstehetség megjósolni: a jövő pszihiátere a KKK (Kompjútermenedzselt Kultúrált Kislány) lesz.

Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))Vigyori | 2009.09.15. 17:08:2960 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S

Szombathely városa augusztus 22-24-ig vissza varázsolódik a római korba! Aki ráér, és van ideje, annak ajánlom figyelmébe! Ökörsütés, langalló, fáklyás felvonulás, hastáncosok, koncertek, stb.!
(alul barna kis pontokon vannak infók!)babapiskóta | 2008.08.26. 15:39:59király volt esőben is...

Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
Szamooca | 2008.08.20. 19:43:32Nagyon gyönyörű képek!O_o
Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű emberekről készültek!;) de mind csodaszép!

Ez történik, mikor elvetjük a sulykot az önbarnítóval, esetleg túlzásba visszük a metroszexualitást...
spidi | 2009.11.27. 15:06:52Piritott Ribanc+Selyem RAMBO! háá ijen embereket a világra!! fújjjjjjjjjj

Barack Roll :)
bungle | 2009.10.01. 10:54:19Leoparde küldte (a fenti link már úgysem működik):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=RsWpvkLCvu4
Szöveg: A laza Barack! :DD
Barack Obama az Ellen Degeneres Showban

Automatic Hot Dog Grill Roller
Luflee | 2008.08.08. 18:30:00lustasag felegeszseg. Bar nem ertem, sutogetni jo ! Legalabbis en nagyon szeretek :) Foleg amikor a fiuk foznek :)

Azért vannak a jó barátok... (lehet folytatni ;))
|-=O=-| | 2008.08.08. 11:07:03Akkor viszont Oscar díjas alakítás. De valószínűbb, hogy nem vár az semmit, csak begörnyedve és elmélyülten nézegeti azt a mérő bizbaszt...

Olajcsere 7 millióért
Magyar cikkRe-Peet | 2008.08.05. 22:24:19..nekem is lassan annyi egy kisszervíz...:(









