
Ugye milyen ijesztő, mikor így hirtelen feláll...? :D

Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.Obi-Wan Kenobi | 2007.10.26. 18:38:24Góliát és Dávid

Így mentünk mi.
RobiBond | 2007.10.14. 20:24:42HUU HÁT NEM LENNÉK MENTŐS..MINDEN ELISMERÉS!!!

Így kell 145 km/h sebességgel parkolni.
Menyet | 2007.09.26. 14:46:53Fasza :D

Így készül a szok, olcó baba
bandee1219 | 2007.09.25. 18:42:56Ők lennének azok éhbérért dolgozók? Szerencsétlenek éphogy kapnak valamit, de azon a vidéken lehet ez jó v. könnyű munkának számít a többihez képest. Mondjuk az bizti, hogy nem a minőségre mennek ezek a gyárak....

Így néz ki egy orosz fűnyíró!
Arunson | 2007.09.16. 22:18:10nagyon oldszkúl.ilyen nagyfateromnak is volt...:)))

Taiwani kis rapperek :D
Így tanulnak angolt... LOL!Wicked | 2007.09.13. 11:45:49Laughing Out Loud
Ha vmit nem tudsz, érdemes megnézni a wikipédiát (bár nem mindig 100% amit írnak):
http://en.wikipedia.org/wiki/LOL_(Internet_slang)

Így is lehet szép és jó focit játszani. Minden elismerésem az övéké!
Mimis | 2007.08.28. 08:18:51erre én is csak annyit tudok mondani: RESPECT!!!
Így fogom megoldani, hogy a csemetém Tool-on nőjön fel különösebb károsodás nélkül. :)
(+ egyéb zenekarok babazenévé varázsolva, pl. Metallica, Led Zeppelin, Nirvana, The Cure, Nine Inch Nails, stb.)blablapff | 2007.08.27. 10:33:57aranyos :) a bob marley album tetszik a legjobban. a tool már megvan:)

The Golden Compass
Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.
Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.Fear | 2007.12.28. 01:20:46Már magyarul is elérhető az oldal!!!










"Gerinces ember" mondjuk arra aki, például, megvesztegethetetlen, elvhű, stb. Másrészről nem igaz, hogy egy férfit "a hasán keresztül lehet megfogni". Egészen más testrészről van szó (egy ökröt lehet orránál fogva vezetni, egy férfival másként lehet és kell elbánni). Oda akarok kilyukadni, hogy mi lett volna, ha eféle második gerincoszlopunk is lenne? Hát, bizonyos örömöket tudnánk nyújtani az ellenkező neműeknek, DE! ha mi, férfiak, nem tudnánk soha ellágyulni, s minden körülmények között annyira merevek maradnánk amint a fenti csontváz alapján fel lehetne tételezni, hosszú távon az emberiség biztosan kihalt volna.