
Már megint Tüncike... most Józsi barátnál vagy kinél.
(Az előzményről már szó volt itt (40. komment) - bungle).mekszamnojz | 2008.10.07. 10:39:01lokko bukik a szőrre... őt beajánlhatnánk (:
Utálom az esernyőket, de ezt bármikor használnám szívesen (még akkor is ha nem esik az eső :D)
Raistlin | 2008.10.01. 14:02:32Nekem is mindig lenyúlják a gazdagodási terveimet..:(( Együtt érzek veled.

Angelina Jolie baba (ráadásul még rondább mint eredetileg :D)
Chamy | 2008.09.26. 20:23:34Én nagyon imádom!
Nem csak azért, mert jól néz ki, hanem mert értelmes is. Továbbiakban a gyerekei miatt is kedvelem. Mármint azért, mert próbál segíteni a gyerekeken. És igen, neki kell segíteni. Úgy gondolom, hogy igenis a gazdagoknak kell 10 gyereket nevelni, és nem a cigóknak. Bele lehet kötni mindenbe, tudom, olvastam én Jolie-ról hideget-meleget egyaránt.
Ettől függetlenül az egyik kedvencem.
(A másik Karsai Zita)

Tihanyi úr újabb gyógyítása. Habár most már élőben műt is! :O
Bár ezt már nevezhetném úgy is, hogy Activity a Bp TV-n.Jaca | 2008.09.24. 21:34:13KI KELL NYÍRNI AZ ILYET!

Az idei nyár legnagyobb égései. :D

A Szent Barbie! Hogy legyen kit imádni a kislányoknak!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a szurikáta.
A szurikáta vagy négyujjú manguszta (Suricata suricatta) a mongúzfélék (régebbi, hagyományos besorolás szerint a cibetmacskafélék) családjába tartozó ragadozó. Testhossza 30 cm, ehhez jön még a 20-24 cm-es farok. Tömege akár az 1 kilogrammot is elérheti. Szőrzete általában barnásszürke, néhol vörösesbarna, a hasoldalon pedig világosszürke. A farok vége feketés-sötétbarna színű. A szurikáta elnevezés a szuahéli nyelvből származik, jelentése ’szirti macska’.
Szurikáták a Pécsi Állatkertben
Kisfilmecske
Tiszta házőrző kutya fílingje van :)
Szurikáta kis identitás zavarralbungle | 2014.03.13. 17:00:10Ez is cibetmacskaféle? :D
www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/49659_kep?mode=latest&position=0&large=1

Egy újabb "baráti" csók. :D
ismeretlen | 2008.09.23. 12:02:23áá ennek a kutyának nincs akkora szája. amúgy elég szar erre ébredni én már tapasztaltam
"Élünk-halunk értük! Bármit bármikor készségesen megtennénk értük, hiszen megérdemlik! Igen, az imádott hölgyekről van szó, ráadásul a nagyon csinos fajtából."gerrencser | 2008.09.16. 22:32:39Az a baj, hogy ezt ők nem hálálják meg, sőőőt!

Narvál és kis barátai - kedves, aranyos játék. :D
Maccoyi | 2008.09.15. 09:33:41Hogy?Hogy?Hogy? Egyszerű. A randivonalon vagy a szexrandin. ;) (ez volt itt a reklám helye! :D)









