
Amikor dúl a szerelem... ;)

Nagyon frappáns ajándék. Szakításhoz. ;)
Purple | 2011.02.23. 08:20:14de lehet nem is tudja, hogy ilyen fóbiája van. én is utálom a csótányokat, de ha 1-2 itt elmászna fujjognék, de nem akarnék meghalni. viszont ha ezt bejátszaná valaki végem lenne... nem fogok egész életemben irreális élethelyzetekre edzeni, csak mert van pár faszkalap aki mesterségesen előteremti :D
szerintem is ari, de így képről bőven elég :D rettegnék h rálépek...

TC Bank - Dream Rangers
Egy "nem átlagos" reklám Tajvanból. :)zeiksz | 2011.02.14. 07:10:43zsíros kis cucc :)

Adatközpont egy volt orosz atombunkerben
(Részben csajos poszt, vagyis félig NSFW).brier | 2011.02.09. 15:12:51mindent XD

Végül is a pezsgős üveges rituálé, már olyan uncsi... ;)
Kuly | 2011.02.07. 01:47:50... végülis a feladat végre van hajtva! A hajó vízen van!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.
"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."Nas | 2011.02.05. 19:37:43Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell...
Desiree Palmen átlagos ember. Nem tűnik ki a tömegből, az emberek átnéznek rajta, mint ha ott sem lenne. És ezzel a képességével nincs egyedül.brier | 2011.02.05. 10:24:08XD

Egy 24 órás szférapanoráma kép, a helyszín Athén.
Mindenképpen nézzétek meg a fotós saját oldalát is! :)brier | 2011.02.02. 08:35:22szerintem nagyon fantasztikus :)

Az tuti, hogy én biztosan jelölném a hölgyet a következő Oscar-díj átadáson a legjobb statiszta kategóriába. :D
Kuly | 2011.02.01. 13:22:39Én nem értek egy két dolgot.
A busz ugyebár a földön volt akkor is, amikor a támadás érte. A kommandósoknak nem hiszem, hogy a ház tetején lenne a főhadiszállásuk. Nade ha ez így van, akkor minek mentek fel a háztetőre lecsúszni onnan? háát eleve a fődön vótak bakker.
Amíg ezek csúszkáltak addig a kártevők meg Ludas Matyit olvastak.
Mindegy! Elég életszerű! :-)

Nekem olyan kéne amitől Bordás Attila szagom lehet. :)
Kuly | 2011.02.01. 14:27:37Én azt hittem 24 szagú lesz tőle, aki magára fújja.










Én egyszerűen nem bírnám komolyan venni a csajom a f*sszal a homlokán, még akkor sem, ha nagyon durca, biztos folyamatosan röhögnék :D