
Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
LeNore | 2008.04.10. 11:59:18A csaj attól fél, hogy ráesik??:))) Úgy tartja a kezét, ha elveszti az egyensúlyát, elkaphassa!!:)
Szenátor úr felmászott a fűzfára;
annak is a legmagasabb ágára.
Így se volt jó, úgy se volt jó,
sehogyan se volt az úgy jó...
Mindig csak a más mobilja volt a jó.r3clbull | 2008.03.28. 22:08:49ez most szállt le a tapétáról..

Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.
Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.rezlavor | 2008.03.27. 09:03:42itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitett infra szuro eltavolitasra szakosodtak pl lifepixel.com, ahol van tutorial a 350Drol, de fotok alapjan en nem mernek nekialni. Meg ugye ezzel ugrik a gari.

Így kell Ladával kanyarodni jól! :) Drift, ugggyanmááár... :D
hapont | 2008.04.05. 10:56:03Hát ja!
Lehet tuti verdád, de igazi "éleset" menni már csak ezekkel lehetett!
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.macseke | 2008.03.22. 00:23:47Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D

Így is lehet tanítani...
Coryen | 2008.03.19. 09:59:57Lehet, hogy Magyarországra is ilyen tanárok kellenének, nem pedig olyanok, akik már maguk is unják az előadásaikat???

"A romaprobléma megoldásának útjai
Az egyik, talán legvalószínűbb út a romaemancipáció, ami Csehországban is egyre gyorsabb ütemben folytatódik a jövőben. [...] A megoldás keresése során felmerült a roma népességnek a többségi nemzettől való elkülönítése. Ez leggyakrabban az emberijog-védő mozgalmak és a roma szervezetek tiltakozását váltja ki. Ezzel együtt is vannak olyan cseh városok, ahol ezzel kísérleteznek. Így például Most városában egy Chanov nevű telepre kétezer romát telepítettek össze, és élükre, mintegy vajdaként, egy roma vállalkozót állítottak, aki bérli a telepet, és felügyel az ottani roma lakosságra, irányítja őket." (Hamberger Judit: A csehországi romák helyzete).A 70-es évek végén épült lakótelep ma így néz ki. Áram, víz, csatornaszolgáltatás, fűtés nincs, mivel nem fizették, ill. ami mozdítható volt, azt eladták. A fűtést a környező fák kivágásával oldják meg (de érdemes megnézni pl. a "garázsajtókat").
+ képek a közeli településről.gyula400 | 2008.03.18. 18:25:08igen mimeg olyanokvagyunk mint az oroszlán
Epaksa, a koreai énekes (?) már tavaly is büntetett... Egy ekkora őstehetségre a japcsik természetesen azonnal szemet vetettek, így most egy japán csótányírtó reklámban borzolja a kedélyeket! Azt még nem tudtam eldönteni, hogy szerencsétlen csótányok a terméktől vagy a fickó hangjától döglöttek-e meg, de azt hiszem sürgősen be kell szerezzek egy Epaksa albumot...Grex | 2008.03.15. 23:07:17Az ilyen reklámok megnézése után van egy olyan érzésem hogy, ez a világ talán egy másik bolygó pokla.......

Hiszel Istenben? Így áll jelenleg a statisztika...
bandee1219 | 2008.03.08. 18:17:07Kizárt, ő van legfelül. ;)

Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
r3clbull | 2008.03.05. 23:55:45szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))









