
Szerintetek lehetséges, hogy egy négytagú család a XXI. században több hónap alatt mindössze egy marék háztartási hulladékot termeljen?
bungle | 2013.04.29. 13:19:20www.origo.hu/nagyvilag/20130425-rossano-ercolini-aki-szemet-nelkuli-vilagrol-almodik.html
Public Aye Awards - a svájci világgazdasági fórum alatt a Greenpeace mindig kitünteti a világ legkörnyezetszennyezőbb vállaltát a nemzetközi szavazások alapján.McRommel | 2013.01.18. 09:06:44A Magyar Parlament Kft. toronymagas előnnyel nyerne.

Harapós punci
Egy nő fokozódó rosszullétre panaszkodott, míg családja végül arra jutott, hogy muszáj kórházba vinni. Állapota azonban percről percre romlott, az orvosoknak pedig jóformán idejük sem volt kideríteni, miféle kórság okozhatja a tüneteket, végül a család az utolsó kétségbeesésében már csak annyit kért, hívják oda az összes elérhető papot és imádkozzanak a nő gyógyulásáért - vagy lelki üdvéért. Ekkor derült ki, hogy hüvelyében egy tekintélyes hosszúságú kígyó lakozik, de még nagyobb meglepetés volt, amikor a nő bevallotta, hogy ő maga tette oda az állatot. Mint mondta, rendszeresen együtt hált férfiakkal, és rituális szexhez "használta" mind a partnereit, mind a kígyót.Nusihusi | 2013.01.16. 23:31:46Ez olyan, mint 1 horrorfilm:D

Egy újabb tenyérizzasztó post az őrült oroszoktól (vagy most ukránoktól? Mindegy...)

Mindenáron serpenyőbe akar kerülni? ;)

Barna Barnabás feat VV ÉVA
Ennek a szerencsétlen szeszkazán szilikoncsöcsnek a Facebook oldalán mindig találni valami igazán kínosat. Azt írja: „Ez egy kis költségvetésű amatőr klip, jöhetnek a dislike-ok! Rétegzene.. Én szerintem jól nézek ki benne! És ez egy Jimmy feldolgozás!”
gyíKARÁCSONY (Nincs mindenhol madaras teszkó..)
Szancso | 2012.12.24. 09:26:14Beáztatta hogy dagadjon. ;)

1 nap a világvégéig: itt bújjon el és megmenekül
A mai izés téma: játsszunk el a gondolattal, hogy holnap tényleg eljön a világvége, és ezt már biztosan tudja mindenki. Te mit tennél életed utolsó 24 órájában?AVIREX | 2013.10.07. 19:06:26Bebújnék a takaró alá, ott úgy sem érhet semmi baj ugye, megtanultuk ezt már kisgyerekként :-DD

GoAmateur - csak mert nem lehet mindenkinek ilyen kütyüje! :D
bungle | 2012.12.18. 13:09:51Így van, ha a Priusnál meg tudták oldani... :D
www.funpic.hu/hu/kategoriak/autok-motorok/41208_elektromos-auto?categoryId=2&position=&large=1

Az ideális ajándék azoknak, akiknek már mindenük megvan...
bungle | 2013.01.08. 14:09:43www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/43517_annak-akinek-mar-mindene-megvan?mode=latest&position=0&large=1









