
Egy mentalista a Fókusz kamerája előtt csinálta meg ugyanazt, amit
az 1 hónapja itt is szereplő, meg azóta pl. már a
Frizbiben is haknizó, magát látónak kikiáltó Ildikó. (Érdekes, tegnap a Frizbiben is leleplezték egy másik mentalista segítségével, de amilyen bénák Hajdúék, csak hetekkel a műsor után rakják ki a videóikat).
Mi lehet szerintetek a trükk? Mindkettőn elég nagy karóra van, talán abban van valami kamera?

Nálunk is sokat romlott a közlekedési morál az utóbbi években. Úgy néz ki az utakon már csak ellenségek vannak, rengeteg lett az agresszív söfőr. Felmérések bizonyítják, hogy a KRESZ be nem tartása, gyakorlatilag semmibe vétele okoz mind több balesetet. Egyik legfőbb probléma a féktávolság be nem tartása, gyorshajtás, irányjelzés elmulasztása, és valamiért az "én vagyok az utak királya" érzésből adódó hamis és önhitt hatalmi érzet. Vannak gyenge törekvések a közúti rend visszaállítására, akadnak szép számmal, akik azt szorgalmazzák, hogy minden gépkocsivezető néhány évente PAV-on (pályaalkalmassági vizsgálaton) venne részt, és megismételné sikeres KRESZ vizsgáját. A kezdeményezés célja az agresszívvé, labilissá vált söfőrök kiszűrése, és KRESZ tudásunk napra kész ismerete. Ettől várják a csodát, a magyar közlekedési morál javulását, valamint a szigorúbb, és rendszeres rendőri ellenőrzésektől.

A
poliamoria, magyarul többszerelműség kettőnél több személy közötti intim kapcsolat egyidejű gyakorlata, kívánsága vagy elfogadása, melyről minden szereplőjének tudomása van és amelyhez hozzájárul. A fenti dokumentumfilmben egy ilyen kapcsolattal ismerkedhetünk meg.

25 fényképezőgép, 3 év, minden órában egy fénykép. Így mutatják meg (egy korábbi poszt a
The Cove filmesei) ebben a csodálatos és egyben borzasztó dokumentumfilmben, hogy hogyan tűnnek el a városméretű jégmezők Földünk különböző pontjain.

A minden tudományos alapot nélkülöző, magát alternatívnak nevező orvoslás nagy trükkje, hogy több tízmillió dollárért eladott egyetlen kacsamájat. A hatóanyagra állítólag a víz emlékszik.

Miskolctól alig 10 km-re a betiltás ellenére a mai napig is üzemel egy illegális hulladékmegsemmisítő. Igaz az illegalitás csak nézőpont és pénz kérdése...

Hívják, de nem veszi fel. Egész életében elérhető volt, most meg nem válaszol. Mi történhetett? "A hegyimentők megtalálták annak a két hegymászónak a holttestét, akik most hétvégén tűntek el a Moncayón." Kirándulni ment a hegyekbe, és meghalt. 42 évesen. Róla szól ez a megragadó dokumentumfilm. Pablo Domínguezről, a katolikus papról, aki éjjel-nappali szolgálatot vállalt, aki ég és föld találkozási pontja volt, és ezt az emberek megérezték. A múlt tárul fel, hisz mindenki Pablóról beszél, mégis a jelen kérdéseire kapunk választ a szereplők szájából: Mi a boldogság? Lehet-e boldog, aki szenved? Van-e teljes élet? Mi a halál? 80 perc izgalom, 50 szereplő, spanyolos lendület, megragadó képek és zene, ráadásul nyomasztó légkör helyett derűs, őszinte, reménykeltő vallomások. Ez volt Pablo, és ilyen maga az élet.


Minda Zoltán a korrupt állami és igazságügyi rákosodások ellen küzd, amelyek fojtogatják Magyarországot. Most az MSZP szennyesét ásta elő, miszerint: "... az MSZP SOHASEM ALAKULT MEG szabályosan, az összes társadalmi szervezetre kötelező törvények szerint. Az igaz, hogy az MSZMP kongresszusán bejelentették, hogy a jövőben MSZP LESZ a jogutódjuk, de pl. még az alapítók (minimum tíz fő) neve sem állapítható meg az MSZP által a cégbíróságon jóval később bejegyeztetésre benyújtott iratokból...."
A tárgyalás teljes anyaga itt található (Minda kontra Demisz 2013.01.24)

Lassan a Facebookot angolul használó magyar felhasználóknak is megérkezik a Graph Search, amellyel minden eddiginél könnyebben nyerhetünk ki részletes információkat barátainkról és azok barátairól. Új fegyvert kapnak kezükbe a féltékeny barátok, szülők. Vannak vicces, de félelmetes találatok is.
http://www.youtube.com/watch?v=HknafkrB0NA