
Legyek ura kísérlet
10, 11 és 12 év közötti fiút, 5 napra szülői felügyelet nélkül hagytak egy házban.Drayman | 2016.09.13. 22:10:16Tényleg nincs értelme ennek a kísérletnek..., van egy része a videónak, - amikor a sátrat rugdossák, és a srác beszalad a házba - , hogy a mikrofonos/kameraman ellép a srác útjából. Egyébként meg a kamera mozgáson/elhelyezésen/kezelésen is látszik, hogy nem rejtett felvétel. Megrendezett. Valszeg 2-3 nap után már sírnának anyuci után, nem tudnának mit kezdeni magukkal, ha tényleg magukra maradnának.
Ezek a félelmetes fenevadak még az ajtót is szétkapják
Mataccs | 2016.09.12. 15:07:25Zombi apokalipszis.

Sátor, amiből akár egy egész falut is felépíthetsz
szomi1 | 2016.09.13. 09:03:11Szerencsére fekete, hogy ne fázzanak benne ;)

Így lehet lerombolni egy fél kikötőt, anélkül, hogy hozzáérnél

Napi büntinket Candy Ken adja
Ők lehetnek a jövőre feloszló Die Antwoord utódjai.lilaflexninja | 2016.09.12. 07:14:09Hát a zene elég halovány, és a látvány is olyan, hogy láttunk már ilyet sokat, és a tizedik ilyen együttesnél már kicsit uncsi. És erőltetett.

Ha esetleg nem láttál volna még 4K-ban tornádót, akkor most eljött az ideje
Jaca | 2016.09.10. 10:53:18Bámulatos 4k-ban. Még sosem láttam, hogy egy tornádó közepén ilyen legyen:
http://techguylabs.com/sites/techguylabs.com/files/styles/tgl-4col/public/segment/Screen%20Shot%202015-01-19%20at%201.18.07%20PM.png?itok=o5xzLXec

Paralimpiai nyitó baki, ami mégsem ciki
Hogy miért nem? Mert erről szól ez az egész. A nehéz helyzetekből való méltóságteljes felállás. Ez az, amit itt bemutat Marcia Malsar is.gaben69 | 2016.09.11. 13:33:24Szerintem is volt ebben egy kis "fogatókönyv feeling"

Cseles kis teszt az angol tudás felméréséhez
ivivan | 2016.09.08. 10:31:22Én már nagyon régóta használom a thefreedictionary.com-ot - a legjobb internetes egynyelvű szótár, amit ismerek.

Egy francia túrázó kiképzett és békés pásztorkutyáját Szalkszentmártonban lelőtte a helyi hivatalos vadász
Ki hibázott? A lány, aki szabadon engedte, a vadász, aki lelőtte, vagy a helyi juhász, aki nem ismerte fel az állatot. Miért ködösít a rendőrség?Traveller_x | 2016.09.09. 19:51:57Nem gondoltad, hogy ásni fog.
Amúgy meg másodszor is a jó k. anyját.

Keresztényüldözés elleni államtitkárságot hoz létre a magyar kormány
„Kellett már ez, mint egy falat kenyér. Végre itthon sem fogják börtönbe vetni, oroszlánokkal feletetni vagy máglyára küldeni a keresztényeket.”cila | 2016.09.07. 22:18:44Kezdjük talán azon, hogy mi is a "szentelt víz"? Közönséges víz (lehet szennyezett is talán, ha, pl. a Gangesz partjainál) csak áldja meg egy pap.
És ettől, valahogy más lesz. Akár 67%-ot is elérhet a hidrogén mennyisége. De mitől lesz más a víz egy imától?
Javítsanak ki a teológus atyák, ha tévedek, de úgy tudom, hogy a "felkenéssel", kézrátevéssel, miegyebbekel (ortodoxoknál: hirotonie) adódik egyik papról a másikra az a mágikus képesség amitől a Szentlelket másokra is átadhatja.
p.s. Sciencia mea minima est.









