
"Fogd a nőt és fuss!"
Így is nevezhetnénk azt a futó és akadályversenyt, amit Finnországban rendeztek meg. :)
Ha egy kis hóra vágytok így nyáron, irány Kenya, ott most havazott. :D
|-=O=-| | 2008.09.30. 10:51:20Már a Marson is havazik! :D
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=10367
Egy kis karaoke. :) A próbálkozásokat a bátrabbak felvehetik, és beküldhetik az Izé rádióba. :)))
(Így első ránézésre mielőtt klikkoltok ;) kitaláljátok melyik nótáról van szó?)Párna | 2008.09.04. 19:17:13legalább a gitarrensolot kitudtam olvansni XD

Cat House on the Kings - így néz ki egy cicamenhely Kaliforniában.
Nincsenek ketrecek, nincs elaltatás. A 16 éve alapított menhely 16000 macskát és 4000 kutyát mentett meg (nem beszélve a 40000 állatról, amelyet ivartalanítottak) és jelenleg 700 cicáról gondoskodnak.Darklightangel | 2008.08.26. 15:16:51hehe akkor már értem:P köszi szépen:)) meglesz reméljük:) pussz

A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.godzsy | 2008.08.21. 23:57:24Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD
deVito hol maradt? :D

Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.
Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".mekszamnojz | 2008.10.27. 13:43:58nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmoccan egy másodperc erejéig :SS másnak is van ilyen gondja?

Így énekel Britney igazából.

Figyelem, csajos post! :)
Így ünnepel az osztrák rögbi válogatott egy vesztes meccs után. Hát nem egy Haka, de annál inkább sztriptíz. :DMaccoyi | 2008.08.14. 11:35:47Jaj te kis hamis. :D
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...dani0001414 | 2008.08.12. 11:56:23Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimpiárol nálunk beszélni.
A dolgok töbségét ugy is megkell majd csinálni pl utak, híd, vasutvonal. De pl sportlétesítmények és a szálodákra enyire nem nagyon lenne szükség.

Egy oldal a csendőröknek szánt szabálykönyvből. Így kéne most is. :)
joshka | 2008.08.12. 08:56:05Nem adom Győzikét!!!!!! :)










http://funsafari.blogspot.com/2009/03/north-american-wife-carrying.html