
Barnett Newman 1953-as Onement VI. festménye 44 millió dollárért (~10 milliárd forint!) kelt el. Mondjuk még mindig csak feleannyiért, mint a tavalyi narancssárga folt.
DemJan | 2013.05.22. 00:05:47http://www.youtube.com/watch?v=gN2zcLBr_VM
8+1 kamu idézet, ami terjed a Facebookon
“Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba …” Ezeket a mondatokat, bár sokan neki tulajdonítják, nem Széchenyi István mondta, hanem egy szépirodalmi műben jelent meg.
Legálisan vágják át, húzzák le az embereket
Bennetek felmerült a kérdés, hogy miért bohóckodnak ezek az emberek a tévében, ha egyszer a kezükben van a pénzteremtő energia? Saját magukon miért nem alkalmazzák? Persze jöhet a duma, hogy segíteni akarnak, és csak ezért csinálják. De akkor miért nem ingyen segítenek? Hogyan képesek tükörbe nézni anélkül, hogy szembeköpnék magukat? Holott nemegyszer megfigyelhető, amint elröhögik magukat, mivel ők sem képesek mindig kibírni azt a sok baromságot, ami elhagyja a szájukat.Nas | 2013.05.16. 09:35:38De ezek után mit tudnak felhozni a mentségükre...? Hogy oda van írva apró betűkkel, hogy nem valódi a dolog...? O.o

Kim Jong Un mindent lát!
sahinel | 2013.05.10. 21:34:23A posztkép nagyon beteg:D

Ha már szóba kerültek a nyulak: Felelős állattartás rovatunkban ma egy humortól sem mentes kezdeményezés a témában. (Ugye gyerekjátéknak már senki sem vesz állatot...?)
Saját megjegyzés mindazoknak, akik nyúltartásra adnák a fejüket: Az egyik legnagyobb nyulas fórumon külön topic viseli ezt a címet: "Ma mit rosszalkodott a nyuszi?" - Elgondolkodtató... :)Nas | 2013.08.08. 14:11:13Ne!
(Amúgy jópofa ez a nyusszancs is, bár nekem a lógó fülűek nem jönnek be annyira.)

A koreai Hang Mioku korábban modellként dolgozott, és mindent megtett azért, hogy az arca üde maradjon: saját magát injekciózta, hogy megőrizze bőre simaságát, méghozzá étolajjal, a feketepiacról beszerzett szilikonnal és más veszélyes anyagokkal.
cila | 2013.05.10. 08:03:00A szimatod nem csal. Ha lenne olyan ország, hogy Irónia, bevándorolnék oda.

Jönnek a szupernyári szuperlátványos szuperprodukciók. Minden szuper lesz ezen a nyáron. :)
Te melyik nyári filmet várod legjobban?kovacslacka | 2013.05.09. 10:33:49Kevésbé kommersz nyári filmek:
http://www.origo.hu/filmklub/20130507-nyari-filmajanlo-mellekhatasok-tajtekos-napok-transz-lopom-a-sztarom-before.html

Egyre szaporodnak a rejtélyek a tíz éve Chilében, az Atacama-sivatagban talált, földönkívülinek tűnő csontváz körül. Egy nemzetközi kutatócsoport most minden eddiginél alaposabb és részletesebb vizsgálatnak vetették alá a leletet, ellenőrizték a DNS-ét. A vizsgálat azt mutatta, hogy a lelet dél-amerikai eredetű, biztosan emberi, viszont a különféle mutációk miatt csak 91 százalékos egyezést mutat a referenciának használt humán genommal.
Másik cikk: Rendkívüli emberé volt a chilei minicsontváz
Ti mit gondoltok, elképzelhető hogy tényleg egy új főemlős csontváza? Esetleg földönkívüli?
9 éves kissrác a Ferrari F430 volánja mögött, mellette 7 éves öccse
A rendőrség rátalált a családra, az indiai milliomos apukának bíróság előtt kell felelnie felelőtlenségéért. „Büszke vagyok a fiamra. Ötéves kora óta vezet. Óvatos és megbízható” - mondta az anya, hozzátéve, hogy a gyerek a Ferrarin kívül vezette már a család Lamborghinijét és Bentley-jét is. Ha a fiú netán összetöri mind a hármat, még akkor is lenne mibe átülnie, mivel apjának 18 kocsija van, összértékük 900 millió forintra tehető.rivaul | 2013.05.01. 16:56:21Biztos annak az anyának is lesz másik gyereke akibe ez a kis gyökér belemegy...

1999 tíz percben
Akkor még minden egyes nőre jutott egy férfi együttes!a janek | 2013.05.17. 17:35:50Jah, kérem multiban még most is nyomom ,igaz rail modban :)









