
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.
"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.
A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.
Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
Így választják az Egyesült Államok elnökét.
Belkar | 2008.10.23. 18:25:30hát öregem az angolt könnyebben megértem mint amit most mondtál :D (mint mondtam nincs sok közöm az amcsi politikai rendszerhez :)

Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
Derill | 2008.10.07. 11:11:52én is trakival nyírom:D frankó nagyon:D

Vader nagyúr pedig így golfozik... ;)

"Kuss! Én így szállok le!" ;)
noartis | 2008.09.26. 15:19:47ti voltatok már olyan helyzetbe amikopr 1 s alat kelet jol dönteni?

13 évesek bíztak meg 5 éveseket, hogy rabolják ki az óvónőjüket. Hova jutunk így?
Purple | 2008.09.26. 07:15:40uhh :D így kell ezt! :)

Kézifűrészből elektromos fűrész. Tudom, ez nem nagy szám. De ez zenél!!! ;)
Így működik.szega7 | 2008.09.25. 21:27:53Hölgyeim és uraim ez egy egyszerü rókafarkú fűrész!Az asztalosok nagyon szeretik!Neekm tetszik a hangja!

"A női terminátor"
Kattintás előtt így az alvázára tekintve mit tippeltek, ki szerepel a képeken? :)nyehőce | 2008.10.15. 17:06:39Madonna arca gusztustalanul szőrös
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=11411

Egy rövid szerelmi történet
Findzs | 2008.09.22. 11:01:31szerintem nagyon rendben van
tényleg jó hogy nem sírhant a vége

Megtudhatod, hogy a vezetékneved a világon hol és mennyire gyakori.
(Sajna az ékezeteket nem ismeri, így akinek az előfordul a nevében, az csak fél igazság.)pr0t3st | 2009.03.21. 11:48:12Gyenes-ek ellepték észak-amerikát :DDDD










A kutya definíciód érdekes, egyet természetesen nem értek vele:)
(Ja, és egy tanács útravalóul: a wikipédiába boldog-boldogtalan beleszerkesztgethet, így én a helyedben annyira nem tartanám autentikus forrásnak.)