
Mosolyogj a világra, és az visszamosolyog rád! Avagy a nevetés még mindig ragályos. :)
Ravennë | 2013.06.05. 01:26:37Rám miután iszom :P
Richard Feynman - A felfedezés öröme - magyar felirattal
A "Felfedezés öröme" 1981-ben látott napvilágot és inspirálni és szórakoztatni fog mindenkit, aki kicsit is szeretne osztozni a tudományos felfedezések örömeiből. Feynman nagyszerű mesélő és történetei - gyermekkoráról, Los Alamosról, a Nobel-díj megnyeréséről - szórakoztató és élénk betekintést engednek egy nagy tudós elméjébe munka és játék közben.norbertvincze | 2014.10.19. 14:40:17http://www.o-ws.hu/cikkek/kaosz/ralph-abraham---kaosz-es-elet.html

Bicskanyitogató téma: bár nem szoktam sok hitelt adni kurucinfós cikkeknek, de indításnak megteszi.
"A kecskeméti Mercedes gyárban súlyos problémák vannak a vezetőség és a dolgozók egy része között. Mint ahogy az lenni szokott, a legrosszabb helyzetben azok vannak, akik a tényleges termelést végzik."
"Tudom, hogy sokaknak nem fog tetszeni, mert a kormány és a Mercedes emberei mindent megtesznek azért, hogy a problémák ne kerüljenek ki a gyár kapuin túl. Napi szinten fenyegetik az embereket a Facebookon vagy egyéb internetes fórumokon megjelent beírásaik miatt."
A levél folytatása: Hajtóvadászat zajlik a Mercedes gyárban a szivárogtatás miatt
Azóta már nyereséges a kecskeméti Mercedes, ki tudja, talán pont a kifizetetlen túlórák miatt?
A poszt alá jöhetnek a cégeknél tapasztalt visszásságok, nem emberhez méltó körülmények, minden, amin javítani lehetne.bungle | 2013.06.14. 09:51:46Kínai "meglepi" a termékben:
www.nytimes.com/2013/06/12/world/asia/man-details-risks-in-exposing-chinas-forced-labor.html

The Purge
Film egy olyan világról, ahol évente fél napig törvényes a bűnözés.
Ha lenne minden évben egy olyan este, amelyen bármilyen bűntényt elkövethetnél mindenféle következmény nélkül, mi lenne az?imki | 2013.09.08. 21:29:17Azért lehetetlent ne kérj! :)

Kínai terminátor
Az 51 éves Sun Jifa a halászat egyik hatékonyabb formájával próbálkozott, de rosszul sült el a dolog, és a robbanóanyag a kezei között kezdett el működni, nem a vízben. A házi gyártású bomba leszakította mindkét karját, így ő újakat barkácsolt magának ócskavasból.termi-nator | 2013.05.28. 09:25:35a posztképen úgy néz ki mintha a műfarkát verné kalapáccsal :D
Különböző posztoknál sokszor beszélgettünk már mindenféle „csodagyógymódokról”, bármit kúráló terápiákról, rákellenes szerekről, lúgosításról, természetgyógyászatról, stb. Most dr. Zacher Gábor toxikológus mondja el a véleményét. Szerintem érdemes elolvasni, küldöm mindenkinek, aki szereti a témát. :)bungle | 2015.01.20. 09:40:38http://addictus.blog.hu/2015/01/05/zacher_gabor_a_gyerekneveles_a_vilag_legnehezebb_extrem_sportja

Mai bünti: Az Összetartozás Dala
A kormany.hu oldaláról.
„Mindössze nyolc sor, három rímpár, értelmezhetetlen költői látásmód, inkoherens világkép, két ordas képzavar és egy barackfa - ezt mind sikerült belezsúfolni a nemzeti összetartozás dalába, amit zeneszerzőként Bársony Bálint jegyez, szövegíróként meg egyenesen hárman: Fenyvesi Ágnes, Bársony Bálint és Rieger Attila. De melyikük melyik soron dolgozott vajon?” (444.hu)bungle | 2013.05.25. 13:55:54Énekeljük együtt az Összetartozás dalát!
Itt az Összefogás dalának karaoke-verziója, hogy megvalósulhasson a KIM-álma, és az egész ország együtt szökelljen. Barackfa, vidámság, szívcsakra!
http://index.hu/kultur/2013/05/24/enekeljuk_egyutt_az_osszefogas_dalat/

Wadi Al-Salaam: a legnagyobb temető
A becslések szerint minden évben több mint félmillió holttestet temetnek el az iraki, 1485,5 hektáros (6 négyzetkilométer) területen fekvő temetőben.cila | 2013.05.23. 14:34:09Jó nagy gödör lehet a közeli agyagbányában.

Ingyen energia mindenki számára - A Keshe Alapítvány bemutató videója
bungle | 2015.10.07. 16:16:18"Indiában végre meg merték építeni az ingyen-energiás generátort! - Magyarországon ugyanez elhallgattatva!"
www.vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?album=71&pid=22645
És ezt emberek megosztják a fb-on...

Kétfarkú Kutyapárt: 23 éve nekünk kampányol minden párt
A parlamentbe is bejuthatnak a pártelnök szerint, akkora a kiábrándultság. Már 75 ezer lájkolójuk van.
Te szavaznál rájuk?









