
Jacob's Well
Messziről úgy néz ki, mint egy hatalmas, mély kút. A bejárat mindössze 4 méter széles és odalent rengeteg veszély leselkedhet ránk. A kútnak 4 kamrája van, amik méterekkel a felszín alatt helyezkednek el.Tooni | 2013.12.31. 14:19:33Lyuk és nedves? :D
Te döntesz!
Holzleiter Fanny (blogja) 15 évesen tudta meg, hogy pár éve van csak hátra, azóta élvezi az életet. Már rég meg kellett volna halnia, de boldogan él, és megjelent első könyve is, a Te döntesz.norbertvincze | 2013.12.27. 20:09:11én mosolyka helyébe nem engedélyeztem volna ezt a címet, elég gusztustalan. Sajnos már ilyen töltetű figyelemfelkeltés kell a még nagyobb látogatottság eléréséhez.

Ezen a katapulton még van mit fejleszteni. ;)
hawkeye | 2013.12.26. 08:45:31
Meg a kezelője agyán is.... :)

Tagabikes
Jó, ha elöl van a gyerek, védi az anyukát egy esetleges koccanásnál! ;)nearo | 2013.12.21. 09:48:43"HaCkEd By The Key40 From Algeria"
wut?

Nesze neked Van Damme, Chuck Norris ebben is jobb! :)
dettybee | 2013.12.20. 11:57:16A vidin nem látszik, de a gépekben nincs üzemanyag. Chuck Norris bakancsára vannak ragasztva.

„302 nőnek írtam, mind olvasta, egyetlen választ sem kaptam”
A 29 éves Árpádnak nem volt szerencséje az egyik legismertebb társkereső oldalon, pedig állítása szerint jó külső adottságokkal és elvárható intelligenciával, műveltséggel rendelkezik. Minden nőnek egyedi, ízlésesen megfogalmazott levelet írt, reagálva a bemutatkozójukban szerepeltekre, mégse kapott egy félsoros választ sem.
Szerintetek tényleg létezik ilyen? Akinek van online társkeresős tapasztalata, az megírhatná (nekem nincs, de elég kamuszagú írás)...
Városnézés kicsit másképp
Aaron Chase, Brian Lopes és Chris Van Dine végigtekernek Valparaiso festői utcáin (falain).ihopeyoulikepain | 2013.12.13. 09:49:32bmx banditák

Kedves Mikulás, remélem van interneted...!
Ravennë | 2013.12.05. 19:53:39Mondd a címed, írok egyet. ;)

Van mit festegetni.
Nem rokonok? ;)Nusihusi | 2013.12.03. 19:12:59Úgy néz ki, mint valami szörny:(

Van még hely, ahová nem ért el Teczár Szilárd keze sem, sőt.. :)
rámnémetnemlelelmenteménmár | 2013.12.05. 17:03:08Hozzád ki szólt Szilárdka?!









