
Szakítóművek: kirúgják ön helyett, akit kell

Cukor? Az egészségtelen... :D
Nas | 2015.11.07. 22:16:39Igen, de nekünk akkor már úgyis mindegy. :) (Hogy lezárjam a vicces témát.)
Szerintem bármelyik együttesben megállná a helyét! :)
Szancso | 2015.10.27. 19:38:08Khhhmm. Köszönöm skacok, ez azért jólesett! :)
Ditpet: Mindenkinek más tetszik, de örülök hogy ez a bácsi elnyerte tetszésedet! :)

Nyugtató helyett komolyzene?
Szancso | 2015.10.26. 18:55:15A tuc-tuc-nál bármi jobb, engem az idegesít! :)

Mosolyka férjével, Sándorral közösségi finanszírozás segítségével filmet készít a pillanat értékéről, PillanatCsillag (MomentStar) címmel. Olyan filmet szeretnének, ami mosolyt csal az arcodra, és jó energiákat varázsol elő belőled, ami ösztönöz, hogy a múlt és a jövő helyett a mostban élj.
„Minden támogatást és megosztás nagyon köszönünk!” Szívesen. :)
Így kell ezt: álljon sorba az iPhone-ért egy robot helyettünk napokig
Findzs | 2015.10.01. 12:44:45használtam már iphonet a családban is van de sosem fogom megérteni ezt az eszetlen birtoklási vágyat
ezeknek az embereknek nincs józan értékítéletük
és akkor csodálkoznak a gazdagabb országokban, hogy megindulnak feléjük a menekültek
egy telefon árából egy 4 tagú család 2-3 havi élelmezése meg lenne oldva

Sok jó ember kis helyen is elfér ;)
Ladaboy | 2015.09.15. 21:38:17A francokat... Egy csillagkapu volt benne,épp egy kaptárhajóról tárcsázták,jönnek is a lidércek!

Porsche 911 Turbo megállítása iPhone-okkal a fékbetétek helyén!
zolem | 2015.08.14. 22:16:33fake-betét
Szavazhatunk az Aldi Filmfesztiválra benevezett videókra, amik között kevés igényesebb munka található, helyettük inkább Cikizzébe sorolható műalkotások vannak túlnyomó többségben. Szemezgessetek! :Dladislav | 2015.08.13. 19:01:39Ez fizikailag okoz fájdalmat. Nem lehet komoly.

Hatalmas emberáradat indult meg Afrikából Európa felé egy elszánt karizmatikus muszlim vezető által
Megtudhatjuk többek között, hogy ők azért szegények, mert mi gazdagok vagyunk, valamint minden a macskák miatt van, mivel az európai ember rengeteg macskát tart és egy macska eltartása évente legalább 200 dollárba kerül. Ők viszont beköltöznének a macskák helyére, heverészhetnének a kemence előtt és rengeteg tejet ihatnának, sőt sokkal kevesebb pénzből is megélnének.Ravennë | 2015.08.06. 01:01:32A mostaniak értelmesebbek, nem adom alább... ;)









