
Mind megromlott a hőségben, ki kell dobni! ;) Avagy a kínai rakodót megirigyelték az oroszok...
Nusihusi | 2013.06.26. 13:31:41Az ilyenre 1 szál gyufát nem bíznék rá:P
Amíg idehaza az autósoknak legfeljebb a kint felejtett 40-es sebességkorlátozás miatt kell aggódniuk, addig külföldön szatírok, részegek és tehenek leselkednek minden bokorban, hogy rávessék magukat a gyanútlan sofőrre. ;)
Szuperemberek - A világ legerősebb emberei
Az eredmények azt bizonyítják, hogy a sportolók évről évre egyre gyorsabbak és erősebbek, nemzedékről nemzedékre mind jobb teljesítményt nyújtanak. Az izgalmas filmben vezető fiziológusok, biomechanikusok, orvosszakértők és mérnökök a jelenség által felvetett legalapvetőbb kérdésre keresik a tudományos választ: mi áll a javuló eredmények mögött, és meddig fokozható az emberi teljesítőképesség?Szancso | 2013.06.24. 18:51:38Addig fokozható,amíg tudnak új szereket kitalálni.

Kínában mindig történik valami...
Az ötödikről kizuhanó két és fél éves gyerek életét öt futár mentette meg. A Csicsi nevű kislány azután került életveszélyes helyzetbe, hogy szülei egyedül hagyták a kínai Nanhghaj városában lévő lakásukban, miközben aludt. Majd amikor felébredt, kimászott a nyitott ablakon. Az ablakban lógó kislány kétségbeesett sírására azonban szerencsére felfigyeltek egy szomszédos futárcég munkatársai. A futárok gyorsan kiszaladtak, és a lány alá álltak, majd amikor zuhanni kezdett, sikerült elkapniuk, de legalábbis annyira tompítani leérkezését, hogy a lány végül pár horzsolással megúszta a kalandot. A felvételen is látni, hogy az életmentő férfiak közül páran ennél rosszabbul jártak. Egyikük a nyakán, egy másik a karján sérült meg.cila | 2013.06.21. 13:20:34http://www.mindennapi.hu/cikk/eletmod/hogyan-kapjunk-el-egy-zuhano-gyermeket-/2011-07-16/5143

Autós kamerával felvették, ahogy villám csap egy nőbe és kislányába
A villámcsapást egy szélvédőkamera rögzítette az oroszországi Omszk régióban, egy országút mellett. A 28 éves nő és hatéves lánya egy buszról szállt le a heves esőben. A villám azután csapott beléjük, hogy egy esernyő alá bújtak. Mindkettőjük első- és másodfokú égési sérüléseket szenvedett.Bubba | 2013.06.21. 10:36:15Szerintem te sem kürtölnéd világgá, hogy célpontja legyél mindenféle pénzsóvár egyénnek.
Mindjárt nagyon sok "jó" barátod kerekedne.

Obama minden emailbe belenéz
Tooni | 2013.06.13. 16:35:08Friss hír: az Echelon-tanú Molnár F. Árpádot is utoljára Hong Kongban látták bujdosni.

Távírányítós csótányt mindenkinek! :)

Minden nap egy hagyma, az orvost távol tartja ;)
Szancso | 2013.06.10. 19:33:16Egy a lényeg: Az orrodat is tisztíccsa. :D

A zöld aszfalt - már mindenhol engedélyezik, csak nálunk nem
7sleeper | 2013.06.08. 08:13:51kiköptem a kávét, pedig még tegnap ittam :-DD
"A Mucus út, if végigwalk rajtad én.." ;-)

Magyarország a 3. a legkövérebb férfiak ranglistáján és még Kínában is tovább élnek a férfiak, mint nálunk.
TeeJay | 2013.06.05. 23:35:20198cm magas vagyok és 105-108 kg évszaktól függően, néha lemegyek 102-re is ha kevesebbet eszem
nem tartom magam kövérnek és 100kg alá ciki lenne bemenni, a férfi 100kilótól indul!
viszont 55kiló alatti nővel sem állok szóba, sőt jobb ha 60-62inkább és van mit fogni rajta (mell fenék combok)
nem vagyok kíváncsi a pálcika 50kilós borda és csípőcsont kilátszik rajta típusú csajokra









