
Hello Kitty kastély (bár tudom, még nem telt le a 87193 év... ;))
1nessa | 2009.06.11. 15:37:55ahh de ez a polo kesz:D koszi wicked.
Most őzikét fogadtak örökbe a cicák. :)
bungle | 2009.06.10. 12:12:44Itt meg egy varjú fogadott örökbe cicát. :)
http://www.youtube.com/watch?v=-fAGzY9rnaA

Vigyázat az orosz nőkkel! ;)
Csúnya lehet arra ébredni, hogy a farkadra van kötve egy köteg petárda... :DSyntAxe | 2009.05.28. 13:29:43Kreatív leányzó... Péklapáttal meglapogatnám biztos

Gorilla és Kutyilla. :))Suryia és Roscoe, a 2 jó barát.Apokalipsz István | 2009.05.19. 15:27:05Kutyámajom :)

Barátok Közt kulisszavideó: Berci kutya a színfalak mögött. ;)
focuskoma | 2009.05.16. 15:21:44Ezt még Ciccolina is megirigyelné :D

Küldeném sok szeretettel Mr.T. barátomnak eme pár kedves kis tárgyat.
Kedves izélős társaimat pedig buzdítanám, vegyük meg neki mindet, hadd örüljön a főnök! ;]bungle | 2009.10.26. 13:10:20http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37106&c=-1&s=dd&p=1 :DDDDDDDDDDDD

Egyetemi himnusz: Brohemian Rhapsody

- Hogy eszel, olyan disznó vagy!
- Bocsánat Nyuszikám!:)Mr.T. | 2009.05.05. 22:26:10This is the beginning of a beautiful friendship. :D

Tetkós Barbi - haladni kell a korral... ;)
Btech | 2010.09.19. 21:35:56Seggagancsos barbi. szépen vagyunk

A csajok úgy döntöttek, mára elég a "zenélésből". :D
winben | 2009.04.29. 22:22:09Ahogy mondod, superxaba, van valami a dologban... Bár sztem akkor is ez egy egyértelműen hülye poén volt...









