
Siess, gyűrd össze a leveleket... most nincs időm elmagyarázni... igyekezz, mindjárt itt vannak!
közlegény | 2013.08.04. 12:43:43bojtorján, boy bóján, bolygólány, boy go lány bolygója, boy gólya, bagoly
Gyerekek a diszkó mindig nyitva áll!
cila | 2013.08.03. 12:32:04Nem is rossz a fordítás (ferdítés?).
csak megj.: "Utoljára frissítve: 1995.03.03 13:37"

Remélem mindenki így eszi a banánt!
cila | 2013.08.03. 09:46:44Ma már másodszorra csonkolt a kommentem. Na még egyszer:
Dugnák csak ketrec mögé, ne cserélnék, csak ritkán, az ivó vizet, pláne kánikulában, ne kapjon enni csak egyszer naponta (ennyire futja alapon). Azután röhögjön. Állat.

SUN Fesztivál
A magyarországi goafesztiválokról a nagyközönség gyakorlatilag semmit sem tudott a tavalyi ozorai rendőri akcióig. Hétfőn ért véget a múlt héten kezdődött fesztivál, ahol csak hetijegy volt, és elővételben el is adták nagyjából az összeset úgy, hogy az eseményt senki nem reklámozta és nem támogatta. Nincs szükség egy nemzetközi bank vagy sörgyár szponzori tevékenységére, hanem működhet a gyógyítósátor bárja becsületkasszával. Az italokért, kávékért a pult mögötti lányok nem kérnek semmit. Van egy nagy, befedett kosár, amibe mindenki belead, amennyit gondol. A közösen összedobott ételekből együtt főznek ebédet, és azt ingyen osztogatják az arra járóknak.
És most kiket ment meg Orbán?
Hányan vannak a devizahitelesek? Mennyivel tartoznak? Milyen segítséget kaptak eddig az államtól? Egyáltalán, meg lehet menteni mindenkit? Vagy inkább csak azokat kellene, akik a legrosszabb helyzetben vannak? De hányan vannak a legrosszabb helyzetben? Ezeket egyáltalán tudja valaki? Mi igen, és most elmondjuk.
Orbán vezényel, és a devizahitel hibás termék
Egy korábbi cikk: Egy devizahitel nélküli állampolgár nyílt levele a károsultaknakbungle | 2015.05.13. 11:24:59http://vs.hu/gazdasag/osszes/ezert-kaptak-sokkot-a-devizahitelesek-0513

Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel! :)
Nusihusi | 2013.07.21. 00:53:32Lógnak a szeren :)

„Üdvözöllek a való világban” ;)
(Morpheus)Ravennë | 2013.10.13. 23:27:45a janek küldte:
http://vimeo.com/43607228
"Not Over (igaz,hogy már több mint egy éves ez a videó ,de ez életem eddigi leg-legszürreálisabb élménye )"

Belefulladunk a lájkokba
Az internet egyre jobban terheli a környezetet, minden egyes feltöltött kép, kéretlenül elküldött e-mail szén-dioxidot puffogtat a levegőbe. Pár év múlva komoly fejtörést okozhat az a digitális szemét, amit meggondolatlanul feltöltöttünk az internetre, úgyhogy ha nem muszáj, ne mutassuk meg az egész világnak mind az ötszáz nyaralási fotónkat.
Csodálatos lépcsők a világ minden tájáról
Nusihusi | 2013.07.12. 11:32:57Ezeket kéne megmászniuk az orosz mászókásoknak:)

Új Várhegy épül a Duna-parton
Ebben az országban mindent nagyban kell csinálni. Rakj le a telkedre pár köbméter sittet, azonnal megb@sznak. Rakj le 250 méter hosszan és 25 méter magasan és mindenki csak széttárja a kezét.defiant | 2013.06.29. 19:37:50ez van egy következmények nélküli országban!!!
és addig soha nem is lesz rend ebben az országban, míg a dolgoknak nem lesznek következményei!
mert sajnos következmények, csak a pornépre vonatkozik , de ránk elég erősen, de a vezetőknek már nem!
majd akkor lesz itt rend, ha a következmények mindenkire egyformán vonatkoznak!!! ahogy lennie kell!!









