
Így bowlingozik a szőke nő. :D
bungle | 2012.05.22. 17:54:56Köszi, de ezt ne küldjétek be, amint látszik már volt 3 éve. :)
Úszó szigetek a Titicaca-tavon.
Az urók (így hívják a nádi szigetlakókat) az inkák szent tavában álló szigeteket építenek pusztán totoranádból és ott élnek a víz kellős közepén, a nádhalom tetején. Darabokra tépett, kiszáradt nádat szórnak hetente a sziget járószintjére, ugyanis a vízben alul található rész szépen lassan rohad, így fentről kell újra és újra pótolni a "talajszintet", hogy megmaradjon az 50 cm és 1 m közötti magasság. Ezeken a nádszigeteken állnak - szintén nádból - a kunyhócskáik, még mini templomuk is van.papaluige | 2009.01.31. 09:24:44JUnk az egyik nádkunyhóban, Te a másikban! nah jó, kijöhetnél néha t-mixerezni! :))

Így készül a szivárvány torta.
Sissi | 2009.02.03. 19:08:54Én nagyon kevés biotermékkel találkozom. A bioboltokban is rendesen meg kell nézni mit veszel, mert sokszor a natúr cuccokban is van mindenféle adalékanyag.
Nem minden arany ami fénylik:D

Another World - az első vektoranimációs játékok egyike, mára PC-n is játszható Hi-Res grafikával.
Az eredeti játék így nézett ki.subz | 2009.01.22. 09:37:44Óriási játék volt! :D Én anno végigjátszottam, és utólag is leszedtem a netről nosztalgiázni. :)

Így jár az, aki mindenbe beleüti az orrát. :)
papaluige | 2009.01.18. 21:51:46bukósisak használata kötelező! :DD

Kuss, én így közlekedek a sífelvonóval...
De most már valaki igazán leszedhetne innen!!! :Dvarazs | 2009.01.08. 23:21:52Naaaaagyon jòl tettèk, bazmeg! :DD Sok hùlye bàmèsz majom!

Ha már így beállt szerelési pozicíóba, talán el is lehetne kezdeni a javítást...
bandee1219 | 2009.01.12. 17:02:27http://www.youtube.com/watch?v=zUNyInW3K6Q
http://www.youtube.com/watch?v=AKVBK-0veE8&NR=1 a vége más

Így készül az üveg
tigriscica... :)pupuc | 2009.01.08. 18:12:14egyetértek purp=D annyira imádom az ien "hogyan készült" dolgokat=DD jaja, és volt ló is =) az is faja=D

Így isznak az oroszok! ;)
Szmiri | 2008.12.24. 13:48:21ez elég egyértelmű h fake, látszik a folyadékon h számítógépes grafika:P persze a tévedés lehetőségét fenntartom;)

Sokáig tanácstalan voltam, hogyan kéne csinálni. Hát így. Az enyém már tudja!! Sok szerencsét!
Purple | 2008.12.22. 21:54:53patkány. és pont arra, amire ha leül a kutya parancsszóra. az a lényege, hogy be lehet tanítani, mert intelligens.









