
Halálhozó Dorina énekel...izé.. büntet! :D
bandee1219 | 2007.10.25. 12:57:21A beszólások ellenére nem hagyja abba, ez asztán a szívtelen luvnya! Nem törődik más egészségével. :(
Chuck Norris 10 kedvenc poénja magáról! Kis angol tudás nem árt! (ha még nem látta volna valaki, kicsit régi - bungle)
bimbi | 2012.12.08. 23:50:24A másik nagy kedvenc:
amikor Bell feltalálta a telefont, már volt egy nem fogadott hívása Chuck Norristól

Íme a mai büntetés! :D
Lilly baba - Halló nagypapiCRaPtRaSH | 2008.07.14. 12:12:31pedig olyan jó bünti lett volna belőle! és holmarad a rendelés:D
A mai büntetés
Ha jól értettem a szövegét: Chacarron, Chacarron, aliluliron, Chacarron, Chacarron, aliluliron, ualuealuealeuale ualuelaelaellalea, alsualsualualauusualulus, alsualsualualauusualulus...bungle | 2008.05.27. 00:52:48Shifty küldte:
The Collection: Ualuealuealeuale
http://youtube.com/watch?v=1ms65-DEO9Y
Törésen túllevő, illetve töretés alatt álló kocsik fotógalériája.
Biztos jó valamire.
(jobb felső - Lamborghini és Porsche "töréstesztje" - itt történt tőlünk nem messze :) - bungle)invad3r1987 | 2007.10.18. 00:12:14Ez sem gyenge: Toyota Avensis kiüti a H2-est (bár a Toyo-t is megnéztem volna):
http://www.wreckedexotics.com/newphotos/exotics/3h2_20070620_001.shtml

Sátorozz egy fán- csupán 50.000 $
(de legalább nem jársz úgy, hogy egy medve bekopogtat és megkérdezi van-e valaki itthon - bungle)
bungle | 2013.09.21. 11:03:13Egy újabb macietető:
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/46097_macieteto?mode=latest&position=11&large=1 :)

Szerintem ez két japcsi ma büntetni fog benneteket! :D (tánc és ének kategória)
SexyBaby18 | 2007.10.26. 22:07:11mint 2 ugrálló majom -.-"

Azért a lengyeleknek is rengeteg tehetséges megasztár jelöltjük van. Ma velük büntetünk.
csildi | 2007.11.14. 13:35:49Idol helyett idiot...

A büntetést Michaela Pastekova szolgáltatja.
bandee1219 | 2007.10.11. 12:07:22Annyira nem is borzasztó, volt már itt trágyább is, persze a magyarok azért iis rosszak voltak, mert értettem a szöveget :(.
85 éves bácsika mit kért szülinapjára? Bungee jumping ugrást. És még van egy listája, miket szeretne 90. születésnapja előtt csinálni... :)wtf | 2007.11.01. 17:20:42100 éves nagyi ejtőernyőzik:
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=490904" target="_blank">http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=490904









