
Örömmel tapasztaltam hogy a Hír TV-n is lehet találni gyöngyszemeket. :D
A fiataloknak meg üzenném hogy inkább igyatok, csajozzatok és próbáljatok meg átlagos, normális kamaszok lenni.
A honlapjuk (a képen egyébként az elnökük látható. :D)weedorgasm | 2009.03.20. 23:57:46sex drugs and rock & roll
Túl jól érzed magad? Nézegesd a képet kis ideig és állítólag fájni fog a fejed! :D
(nekem már alapból fáj ma reggel, így nem igazán tudom a hatásfokát tesztelni :))bleacher | 2009.09.13. 14:55:13istenem de fáj a fejem ettöl

Szép nagy Lacoste hálózsák! :)
+ bonus videó: így fotózkodj egy élő példánnyal. ;)Balázs | 2009.03.18. 17:39:49Gustav a neve, film is van rólla http://www.pestiest.hu/cikk/56277/husevo szal ennyi:)nem kamu:)

És ezt így hogy? :D
baat | 2009.03.12. 13:06:55Csönd! :D Ő így szokott beállni :D .
Végre, végre, végre! A nagyra tartott Michael Mann legújabb mozija, a Public Enemies végre előrukkolt első, igencsak hosszú kedvcsinálójával, így nem kell péntekig várnunk!pepeti | 2009.03.06. 10:37:55Nagyon jó filmnek ígérkezik:) Dillinger Escape Plan! :D

Tudom volt már egy post nagyjából erről, de most gondoltam írok bővebben a témáról...
Palau köztársaság a Karolina-szigetek legnyugatibb szigetcsoportján helyezkedik el, 241 szigetből áll. Az egyiken található Medúza tóban 10 millió medúza él, mivel nem veszélyeztetik őket ragadozók. Több száz évvel ezelőtt a tó összeköttetésben állt az óceánnal, de ahogy a tengerszint csökkent, az algában gazdag tóban ragadt állatok elszaporodtak. Mivel nem leselkedik rájuk veszély, a csalánsejtjeik legyengültek, így csípésük nem jelent veszélyt a tóban fürdőzőkre.
Maccoyi | 2010.12.26. 21:45:4414 látványos medúza: http://www.environmentalgraffiti.com/news-most-beautiful-jellyfish-earth

A kaja és a szex a legjobb dolog a világon... na de nem így! :)
dergeist | 2009.02.24. 13:50:26Jézus!
Ennyire aberráltak vagytok?
Fú ezek a képek!
(de jókat röhögtem)
-Kapd be b@szd meg!
-Jó, de nem tudom!
Minden vágyam egy ilyen. Ha nem fekete az sem baj.
Tudnám használni. Még a 2 légzsák sem kellene.
A kedvenc típusom, kár hogy a hazai keresetemből nem tellik rá.
Így addig marad a mostani....
Csak az a fránya 4 betű... álom, álom!Zsobi | 2009.02.22. 18:21:49Denise Milani híres arról, hogy nem mutat meg mindent...pedig már mindenki arra vár!!!

Farokmosás és szárítás. Jó, hát valaki így csinálja, na... ;)
Reise | 2009.02.18. 21:41:39jól kicentrizte a farkát XD

A sztori "röviden": az MTV Szabadság téri székházát megvette az ÁPV Rt. 6 milliárdért az MTV-től. 4.5 milliárdért tovább adta egy "kanadai" cégnek. Bukott kapásból 1.5 milliárdot rajta.
Az MTV nem tudott kiköltözni az épületből, mivel az új nem készült el. Így évi 2 milliárdért visszabérelte azt, már kifizetett 4 milliárdot, s ki fog 2 milliárdot. Összesen tehát 6 milliárdot. A "kanadai" cég tehát már most nyert 1.5 milliárdot plusz ugye ott az épület, amit lakásokká alakít, s elad.
DE. Nem ér véget a történet.
Az MTV az új székházát nem megveszi, hanem bérli. 18 évre. Évente 3 milliárd forintért. (Havi 1 millió euró, azaz árfolyam ingadozás esetén lehet évi 3.5 milliárd forint is.) 18 év alatt kifizet 54 milliárd forintot 250 ft/euró árfolyamon. Mennyibe került az a bádog doboz? Max. pár milliárd - ha az alvállalkozókat nem húzták le. 18 év után azonban nem lesz az MTV tulajdona - hanem ekkor eldöntheti, hogy megveszi-e az épületet?!
Kinek a pénzéből? A miénkből. Ki nyer rajta? Egy csapat szélhámos politikus és "üzletember". Miért? Hogy fenntartsanak egy 5 %-os nézettségű kritikán aluli tévét.Noki | 2009.02.23. 15:10:15Szerintem amellett hogy a magyar ember alapvetően birka amellett, ez a stílus is amit te képviselsz kedves Erunder. Ha valamelyik nagy kereskedelmi tv csinálná ez, én is hagynám és nem érdekelne illetve nem foglalkoztatna a dolog, de egy kereskedelmi TV nem csinálna ilyen mert senki nem akar magának direkt keresztbe tenni. Ezért nagyon rossz az a stílus ahogy te hozzáálltál mert az nem csak az "Ő problémájuk" hanem mindenkié aki adót fizet, mert adókból tartják el az MTV-t. És ez a nyíltszínű rablást nem nagyon engednék máshol, vagy minimum okosabban csinálják. De ez, a "szarom le mert úgyse az én problémám" kezdetű dolog a birkaság kezdete!









