Elvtársak, az imperialista kapitalista nyugati világrendszer a halálán van! Itt az idő, hogy megmutassuk ezeknek a züllött erkölcsű, feketekávén és irodaszékben elsatnyult kövér s*ggűeknek, ki tud jobb népbutítónépbuzdító sajtót előállítani! Irányadónak itt is egy cikk erről az oldalról.
Ha van lovasíjász, akkor miért ne lehetne autós kosaras is (bár ez utóbbi elég hülyén hangzik)? ;)
PabY | 2014.04.16. 18:36:14Hát ez már 5pontos dobás :)
Az ipari körülmények között tartott állatok életét nem a természetes igényeik, hanem a jogszabályok és a profit határozzák meg. Jogszabályok, amelyekben négyzetméterek és rácssűrűségek vannak, ha pedig egy tehén nem ad elég tejet, megy a levesbe, hiába élne még 20 évig.Nas | 2015.09.24. 16:18:54Állatjog a középkorban (ügyvédek...):
http://mult-kor.hu/akasztott-disznok-es-szamuzott-egerek---allatperek-a-kozepkorban-20150924

Azt tudtátok, hogy már a tömegbunyónak is van bajnoksága?
Team Fighting Championship - Youtube csatornaSzancso | 2014.04.14. 18:29:49Persze, az ukrán parlamentből közvetítik. ;)

„Meow! De örülök, hogy végre hazajöttél... gyere, megmutatom merre van a konyha!” :)
Cicmicc | 2014.04.15. 19:31:49:D Lehet :D

Az emberek hajlandóak felemelni szavukat a szegénység igazságtalansága ellen, viszont tenni is ellene már kevésbé van kedvük.
lilaflexninja | 2014.04.11. 09:50:24Persze, igazad van. Alapvetően nem vagyunk szegények, jobban élünk, mint máshol, más időben.
Itt nem is ez a fő kérdés, legalábbis a videóban, hanem, hogy ha már nem vagyunk szegények, adakozunk-e, gondolunk-e arra, hogy milyen szerencsések vagyunk, és juttatunk-e azoknak, akik nem ilyen szerencsések? Erre írtam még az elején, hogy pár ezer forint nekünk lehet, nem számít annyira, de máshol igen. És nagy eséllyel az emberek hatalmas százalékának eszébe se jut megosztani a szerencsés "gazdagságát" másokkal, max. amikor nagyon az arcába nyomják, hogy kéne, vagy katasztrófa van, vagy épp az adóbevallás.

Vannak még, akik önfeledt tudnak örülni az M4-es metrónak... :)
sergi | 2014.04.03. 19:29:24Reméljük nem lesz belőle BKV ellenőr,kár lenne érte. :D

2014-es választásokra aktualizált legújabb viszony kampány, szerintük van, ahol nem kell választanod :)
lilaflexninja | 2014.04.02. 13:18:23Na majd jövő héttől, ha szeretett vezérünk esetleg tovább viheti, amit elkezdett, lesz itt akkora erkölcs meg rend, hogy betiltják az ilyen mocskos oldalakat!
Amúgy marketingből én adnék a viszony.hu marketing cuccait intéző cégnek egy *5-öst.

„Elnézést! Meg tudná mondani, merre van a legközelebbi falu...?”
Tooni | 2014.04.01. 10:38:52Minden a tálaláson múlik.
"Meztelenül rohangált az úton és autósokat támadott meg"

Ez történik ha a postás csak lányt tud... ;-)
Ha van kisebb testvéretek, ti örültetek neki, vagy volt toporzékolás?lilaflexninja | 2014.04.03. 08:23:32:) :-) :) :-)










https://www.youtube.com/watch?v=rQ-9RaCV_zk