
Magyarországon társadalombiztosítás és nyugdíj nincs többé!
bungle | 2013.07.08. 14:40:12www.168ora.hu/itthon/szocialis-bomba-ketyeg-116016.html
„Gyere Kokovtsov, megyünk bándzsidzsámpingolni!” :D
Ilyen barátokkal kész öröm a legénybúcsú...Anthraxia | 2012.05.17. 14:21:17JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Nem láttam, hogy be van kötve a szeme, de már oké értem a "vicc" lényegét.

Párszor biztos elgyepálták ezt a hülyegyereket... :D
eospower | 2012.05.17. 14:17:08Mekkora egy Troll XD
A Facebookon a magánszemélyek bejegyzéseit az ismerőseiknek átlagosan 12 százaléka látja, a többiekhez sosem jutnak el. Mivel amúgy sem megy túl jól a Facebook szekere (a Google minden felhasználója után két és félszer annyi bevételhez jut), most azt tervezik, hogy aki fizet, azt biztosítják arról, hogy az üzenet célba ér. Az ötlet működhet, de visszafelé is elsülhet: könnyen lehet, hogy a fizetni nem akaró többség csalódik, felébred Csipkerózsika-álmából és rájön, hogy valójában senki nem kíváncsi rá és hiába naplózza nyilvánosan életét, ugyanaz a három ember figyeli, akikkel egyébként is nap mint nap találkozik otthon vagy a munkahelyén.
Híres festmények átdolgozása cicákkal
brier | 2012.05.10. 12:34:25haláliak:)
kutyásba nincs ilyen? :P

A melegek után az ateistákat is büntetné a Jobbik
Purple | 2012.05.18. 11:06:47Végül is belefér. :D

A hét anim gifje :D
brier | 2012.05.10. 12:41:45kár hogy hangja nincs amugy: XD

A Föld összes vízkészlete elférne egy 1384 km átmérőjű gömbben.
szaki77 | 2012.05.11. 15:36:52Szerintem meg nem. :D

Rohamraaaaaa!
7sleeper | 2012.05.07. 16:35:20rohaaaaaaaaammentő.. :-))

Egely "prof." újra hallat magáról. Ezúttal nem a (Gróf) spanyolviaszt fedezte fel, hanem a "magfúziót" a mikrosütőben: állítása szerint szénből vas képződik, ceruzabelet mágnesezhetővé tesz faszén és mikrohullám segítségével.
A hosszabb változat.
(és legyetek szívesek ügyet sem vetni a beágyazott videó alatti hozzászólásra, az olaj meg atomerőmű-lobbi mindenféle zagyvaságot terjeszt a ceruzabelek vasoxidtartalmáról... ;))Triac | 2013.09.07. 11:22:25"Az én rotringjaim nem tapadnak a mágneshez."
A rotring/ceruzabél nem tiszta grafit - egyrészt a grafit eleve szennyeződik más anyagokkal, másrészt az íróeszköz előállításakor kevernek hozzá adalékokat - például agyagot - hogy szabályozzák a keménységét. Így kerülhetnek bele olyan vasvegyületek - például a vas-oxid - ami nem (feltétlenül) mágnesezhető.
Viszont bizonyos vegyszerekkel - kálium-rodaniddal vagy kálium ferrocianiddal - kimutatható egy-egy anyag vasvegyület-tartalma. Pont ezen videó kapcsán végezte el a rotringbél vasvegyület-tartalmának vizsgálatát egy lelkes külföldi amatőr és publikálta egy fórumon: http://www.talk-polywell.org/bb/viewtopic.php?p=80985#p80985
A vas-oxid és a szén pedig magas hőmérsékleten vassá és szén-dioxiddá redukálódik - mint egy vaskohóban:
2 Fe2O3 + 3 C -> 4 Fe + 3 CO2
Így eshet meg, hogy a végtermék - a benne található vas miatt - mágnesezhetővé válik.
"Egyvalamit viszont nem feltételezek róla:hogy direkt meghamisította a kisérletet"
A kísérletet nem hamisította meg, csak "elfelejtette" a kísérlet előtt leellenőrizni a rotringbél vasvegyület-tartalmát.
"Miért? Mi haszna lenne belőle?"
Jelen korunkban, amikor egyre drágábbak az energiaárak, az átlagemberben megnövekszik a különböző "alternatív technológiák" iránti lelkesedés. Ehhez még hozzájárul egy kis csodavárás, naivitás, és az iskolában tanított dolgok elfelejtése. Így sok ember (tisztelet a kívételnek!) elhiszi a videóban látottakat. És mivel ezt az egészet lehet támogatni (Egelynek van alapítványa, vannak megvásárolható könyvei, az Egely-kerék nevű "csodakütyüje"), így akadnak olyanok, akik ezt támogatják.









