
Millennium Falcon ágy
Nusihusi | 2009.12.17. 01:50:04Jól nézne ki R2D2-s párnákkalXD Jó, hogy világít a sötétben:)
Csillag születik (zöldeskék óriás) :D
plantek | 2009.12.13. 19:11:17trógerfighter, scripter most már értem^^köszi

Letölthető kocsmaverekedés szimulátor 96K-ban. Magyar srác csinálja... :)
A program letölthető innen.Pactolous | 2009.12.06. 19:26:26Hatalmas játék! Főleg amikor megpróbálnak felállni :D

Star Wars torták
Nusihusi | 2009.12.03. 20:38:47A Yoda a legjobb=D

Hétvégi cukizé: macskacsikizés kucskucskucskucskucskucskucs :D

Hamsterdam :D
Rhino szerintem ügyesebben csinálta volna! ;)focuskoma | 2009.11.30. 17:01:48HEHE ne viccelj már ez a faszi odaveri Rhinot. :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=873

Kínában már bengáli kutyát is lehet kapni. ;)
Nas | 2009.11.26. 17:58:52:SSS

"A Fény erő Kozmikus emberei"
"Tanulságos beszélgetések a barátaimmal a világűrből"
"Magas szellemi lény, a 10 milllió hajót számláló, Nagy űrflotta parancsnoka, főhadiszállása a Share űrbázison van."
???????????????????????Nas | 2009.11.26. 17:36:23A "tiszteletre méltó tudós emberek" nem alapítanak vallást, hogy mások hülyeségéből meggazdagodjanak...pláne nem hisznek esetleg maguk is olyan baromságokban mint a scientológia.

Desszert, amitől garantáltan beindulsz. ;)
Magyar cikk. Szerintem Kolumbiában más "érdekes dolgokból" is csinálnak desszertet... ;)Nusihusi | 2009.11.17. 04:57:18Azt hittem elsőre, hogy olyan színe lesz, mint a postképen:P

Sokkoló képek, csak erős idegzetűeknek!
Nyolc hónap után először szólalt meg a nyilvánosság előtt Charla Nash, akinek az arcát elcsúfította egy csimpánz.
Egy másik videó.
Angol cikkek itt és itt, magyarul még a támadásról itt.kukulkan | 2009.11.16. 15:24:28Hát igen, ilyen önzetlen és felhőtlen szeretetre is csak egy kutya képes.
Amúgy a miénk már akkor levág hasonlókat, ha csak egy öt percre szalad el valaki hazulról... :)









