
Azért nem mindenki merné a véleményét így köztudomásra hozni. :)
Zeppelin01 | 2009.12.15. 12:27:45És milyen kedélyesen beszélgetnek egy adag kutyaszar felett. Mégis nehéz kenyér a televíziózás.
Lövésünk se volt T-vel, milyen címet adjunk a videónak, így azt rátok bíznánk... ;)
olomhuszar | 2009.12.14. 20:48:18A napra lehet nézni, de a lábára nem.
Elég paraszt de szerintem ütős cím:D

Repülő vs. Madár
Így készül a Nuggets is. ;)piton78 | 2009.12.04. 04:21:17Hagyjuk a madarakat, kérem! Ők csak szépen szállnak a szélben. :)

Egy vérbeli raktáros így pörgeti fel magát munkakezdéskor. ;)
bloodking | 2009.12.09. 07:02:43Igen rágyógyult. Méghozzá azért mert a centrifugális erő miatt a gázkart megszorította hogy le ne essen.mivelhogy egyre gyorsult még jobban dőlt és csökkent a körátmérő. Ezáltal nőt a centrifugális erő mely végül az alany rövid repülés után fájdalmas becsapódás közepette landolt a talajon. melyen mi istenesen röhögünk :D:D:D

Így is lehet sövényt nyírni... :)
Ryan | 2009.11.28. 23:22:50sztem jobb megoldás lenne vagy 100 kis kínai, akik occón elvégzik a munkát:D
lehet az is látványos lenne:D

"Egyszer elcsaptak forgalomírányítás közben, azóta csak így merem megállítani az autókat!" :D
cojone | 2009.11.30. 06:09:52Most mi van?? Megállította, holott le is lőhette volna..... :D

Így néz ki egy felhőoszlató! Vagy nem? Most már nem tudom.
bungle | 2009.12.02. 18:04:48Olvasom ezt a cikket:
http://index.hu/tech/2009/12/02/budapesten_van_a_legnagyobb_webkukkolo_fohadiszallasa/
Az üzlet igen jól megy, a vállalat éves bevétele elérheti a 200 millió dollárt, a 2007-es nyereség megközelítette a 900 millió forintot.
[...]
Az üzlet pontos értékét nehéz megbecsülni, de az biztos, hogy a kevesebb bevételt generáló, alacsonyabb látogatottsági értékekkel bíró Adultfindert-t félmilliárd dollárért sikerült eladni két évvel ezelőtt.
S hogy mindezt miért ide? Az utolsó mondtatot tessék figyelni:
Mint azt egy nyilatkozó elmondta, az oldal üzemeltetői direkt keresték a bizonytalan embereket, akiket aztán utazásokkal, ajándékokkal kényeztettek, majd gyanús, egy hétig tartó szemináriumokra küldtek, ahol közös erővel kellett gondolati úton felhőket mozgatniuk.
:DDD

Így készül a Schumacher féle koktél. :)
te.sas! | 2009.11.16. 21:00:09áááááÁÁÁÁÁááááááÁÁÁ!!!!!!!!!
:DD
JÁTÉKOK.hu nyereményjáték - Az eddig bevett szokástól ezúttal se térünk el, így összesen két hét áll olvasóink rendelkezésére, hogy a megfelelő válaszokat leadhassák nyereményjátékunkba. Ezúttal kisorsolásra kerül a ma megjelent Call of Duty: Modern Warfare 2 egy X360-as, dobozos példánya, amit a BSC Kft. ajánlott fel, illetve a Sony Magyarország jóvoltából egy PlayStation 3-as Ratchet & Clank: A Crack In Time, továbbá a PS3-as vonalat erősíti az EyePet szoftver, amit PlayStationEye kamerával együtt postázunk majd ki. A sor ezzel nem ért véget, ugyanis szintén a Sony jóvoltából gazdára találnak a következő PlayStation Portable címek is: Invizimals - PSP-s kamera szükséges hozzá -, Ghostbusters: The Video Game.Laretta | 2010.09.09. 11:39:32Ratchet and Clank Crack in Time - nagyon karaj játék (már készül a folytatása) :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az Egyesült Államok és Mexikó sivatagos terültein élő tüskés békagyík (Phrynosoma cornutum), mely egy igen sajátos védekezési módot fejlesztett ki az evolúció során. Ha zaklatják, az állat képes a támadójára vért spriccelni a belső szemzugából, addig növelvén a nyomást a szemhéjának hajszálereiben, míg azoknak a fala át nem szakad. A vérsugarat így akár 1-1,5 méterre is ki tudja lövellni, egyenesen a támadója arcába, melynek pillanatnyi megzavarodottságát (és undorát, a gyík vére ugyanis teli van kellemetlen ízű vegyületekkel) kihasználva aztán a békagyík gyorsan eliszkolhat.Tóth József | 2009.11.09. 20:45:22Hm. A barátnőimnek jött volna meg akkor amikor akarták... :)









