
Thanks, Smokey! - vicces rövidfilm "állatbariknak" :)
(volt már itt kommentben kb. 2 hónapja, de hát nem küldtétek be... :))
Jól nyomja a nagydarab feka a hiphop-ot!
Nusihusi | 2011.10.24. 18:19:22Táncoló maci:)

Extrém állatfóbiák: kiskutyafóbia

Eddig az év reklámja! :D

Gyere el az Állatkertbe 40% kedvezménnyel!
Szancso | 2011.09.10. 10:34:01Ez az új nyugdíj program.Már 14 év alatt elkezdik.:)

Elfogták az eddig ismert legnagyobb krokodilt a Fülöp-szigeteken. Az egytonnás, 6,4 méter hosszú állatra egy hónapja vadászott egy fülöp-szigeteki falu, miután az megölt egy helyi halászt.
bungle | 2011.09.20. 21:47:39"Száz ember kellett az egytonnás krokodil kivonszolásához..." Mert nem volt ott Mr.T.
http://i.imgur.com/kSaC7.gif

Ahogy az állatok lerázzák magukról a vizet - Carli Davidson fotói

Tippeljetek, milyen állat van a mosdókagylóban? :)
Nusihusi | 2011.07.27. 22:22:20Tuti kiskutya lesz, vagy macska:)

"Gamera" a 12 éves afrikai teknősbéka és az ő "pótkereke". :)
(Még áprilisban szenvedett súlyos sérülést ismeretlen okból a teki, így a bal első lábát amputálni kellett. A görgős kereket epoxi ragasztóval rögzítették az orvosok, így időszakosan majd kerékcserére kell visszavinni a Washington Állami Egyetem állatorvosi kórházába.)Nusihusi | 2011.07.22. 17:00:09Ez a kerék inkább akadályozza, mint segiti:/

A természet csodái sorozatunkban mai vendégünk: Okádék, a pulykakeselyű.
7sleeper | 2011.07.19. 01:43:48a nyúléban biztos. ;-)
eszik a keselyű nyulat vagy vegetariánust?










http://www.youtube.com/watch?v=2TS1UAzpAKs