
A maciknak más elképzelésük van a golfról :)
Nusihusi | 2014.09.15. 23:56:36Ő is golfozni akar:D
LumiLor
„A fejlesztés kidolgozásához a természetben megtalálható biolumineszcencia adta az alapkoncepciót. Erről a jelenségről akkor beszélünk, ha valamely élő organizmusban kémiai reakció fény (foton) kibocsátásával jár. Első körben bizonyára mindenkinek a mélytengeri élőlények, medúzák, neonhalak (vagy éppen az Avatar élővilága) jut eszébe, de legismertebb példának ott van a szentjánosbogár, amit bizonyára mindenki látott már.
A Darkside Scientific által kidolgozott LumiLor lakk teljesen hasonló elven működik: a bevonatot gyenge elektromos árammal stimulálva ugyanolyan foszforeszkáló fényhatás érhető el, mint az élőlényeknél tapasztaltak. A katalizátor itt azonban nem élő anyag által létrehozott kémiai reakció, így a jelenség neve is más, mégpedig az elektrolumineszcencia.”Findzs | 2014.09.15. 11:43:35ez egy nagyon jó dolog, sok hasznos ötlet épülhet még rá

Van tüzed? ;)

A Van Damme filmekben nem egészen így nézett ki ez a mozdulat... ;)
Nusihusi | 2014.09.10. 00:51:24Így jár, aki hátulról támad:D

Kutya jó dolga van! :)
Fever | 2014.09.08. 20:58:05Az a fej, pure happiness:))

Rossz címre mentek ki a tűzoltók... ;)
Fiúk, belepisilnétek? :D
Használati utasítás:
1. öltözz megfelelően
2. fogd a laptopod és menj nyilvános helyre, ahol van wifi
3. helyezkedj úgy, hogy minél többen lássák a képernyőt
4. nyisd meg az oldalt és rakd ki teljes képernyőre (F11)
5. látványosan készülj fel, nyújtózkodj, ropogtasd az ujjaidat és a nyakadat
6. őrült módon kezdj el gépelni
7. időnként állj meg pihenni, ropogtasd az ujjaidat
8. amikor már mindenki téged néz, nyomd meg háromszor az Alt gombot
9. nézz körbe, mint akit üldöznek, csapd a hónod alá a gépet és szívódj fel
Úgyis szezonja van a verselésnek... Szemezgessetek! ;)
lilaflexninja | 2014.09.08. 12:14:10Hát ezek egyszerűen fantasztikusak. Jobbak mint a nyálas szép versek, amiket a sok barom előrángatott agyuk legmélyebb bugyraiból, hogy jaaa olvastam egyszer egy szép verset.

A híd... izé... kád túl messze van ;)
Findzs | 2014.09.05. 11:46:09de legalább elkaparta egy kis gondolat homokkal :)

Polcunk már van, így kell köré 3 perc alatt pajtát emelni. ;)
Swordfish | 2014.09.07. 10:40:43Igen, nekem is a 2"/4"-os gerenda rémlik, ami nálunk kb az 5x10-esnek felel meg. Válaszfalként használják nálunk is, ha nem acél profilból van éppen. Egyébként nem az a 10cm vastag üveggyapot a baj. Az szűkösen, de elég lenne. A tömeg hiányával van probléma. Gyorsan fel tudod fűteni a házat, de hőenergiát, csak a levegőben tárolsz, amit ugye cserélni kell. A fal annyira könnyű, hogy nem tud érdemben hőenergiát tárolni. Nincs meg az a hatás, hogy kiszellőztetsz télen, lehűl a levegő bent, de a falak még melegek és szépen elkezdik átadni a hőjüket a hideg levegőnek, így gyorsan visszamelegszik a helyiség. A nyári hűtésről meg ne is beszéljünk, mert egy vastag falú régi téglaházban nyáron is hűvös van, ezek meg pillanatok alatt átforrósodnak és légkondi nélkül megmakkannál bent nyáron.









