
A mai zenei csemege egy tehetséges, kiváló hangú, kifinomult mozgáskultúrával rendelkező szimpatikus fiatalembertől. Remélem nektek is elnyeri tetszéseteket! :D
Persze tudom előre, hogy nem tudtok majd betelni vele, így itt van még 2 videója: [1] [2]
Ricipí ricipá rici bumm, héjjááá héééjjjáá hóóóóó... Csak nehogy az uborkáért nyúljatok. ;)Maccoyi | 2011.07.14. 00:01:54A legújabb gyöngyszem: http://www.youtube.com/watch?v=XHEFbX81XWQ :DDD
Így készül építészetileg Kína a 2010-es Shanghai-i világkiállításra.
izébigyó | 2010.04.30. 11:31:57http://www.boston.com/bigpicture/2010/04/shanghais_expo_nearly_ready.html

"Jah így könnyű, próbálná ezt meg Mekkának háttal..." ;D
andras33 | 2010.03.12. 11:16:29Szerintem az opciók közül ő a HVCS...
Kadykchan a sok kicsi város közül az egyik volt a Szovjetunióban, amelyik az unió szétbomlása után elnéptelenedett (korábban szerepelt már ebben a postban több szellemváros között). A várost Pripjatyhoz hasonlóan hirtelen hagyták el, így ha valaki manapság látogat el oda, öregedő játékokat, könyveket és más holmikat talál ott.RokkantTroll | 2010.03.03. 21:05:08A válasz egyszerű: nincs lakosság ergo nincsenek apacsok sem.

Így kell elcsúfítani egy Rolls Royce-t és egy Nissan 350 Z-t ! Fura egy házasság, az biztos. :)
kalpkabát | 2010.04.09. 18:42:23wow

Egy cimborám foglalkozik postagalambokkal. Az edzésük úgy néz ki, hogy a galambokat hátul szépen összekötött szárnyakkal bepakolják a Zsiguliba, s 2-300 km-re eleresztik őket. Hazafelé bevágnak egy csülkös bablevest, otthon kiülnek a teraszra egy sörrel, s az elsők már lassan meg is érkeznek. Most is így történt minden (bableves, sör, első postagalambok), hanem "Dezsőke" az egyik madár csak nem jött. Másnap se. Harmadnap se. Gondolták, szegénykét megette valami sólyom, kánya, hát le is mondtak róla. Teltek-múltak a hetek, mikor is látja ám a cimbora, hogy az udvarban Dezsőke jön haza. Gyalog. Mert hogy a szárnyai hátul szépen össze voltak kötözve. Gondolom, Dezsőkének elég ideges feje volt.
Most Dezsőke hazatérésének egyik epizódját láthatjátok mozgókép formában...Chamy | 2010.02.23. 20:35:41Nálunk volt olyan, h egyszer egy kis fehér galamb beesett a medencénkbe. Anyu szedte ki. Valószínüleg fáradt volt és amúgy is ifjonc még. Aztán volt olyan, hogy többször visszajött hozzánk "látogatóba". Egy időben sűrűbben (hetente-havonta) megmutatta magát az udvarban. De manapság csak évente egyszer jár felénk.

Themasterhealer kérésére NSFW-s téma: így kerül a nehézfém a delfinekbe.
vassav | 2010.02.08. 20:28:20ezt hívják földi pokolnak

Ezt csak így reggelre mazsolának: náci robogó Ázsiából.
cila | 2010.02.04. 23:46:10Kösz, rákerestem. Bevallom, ilyen olajtársaságról még nem hallottam. Most már igen.
Vers mindegy kinek:
Keretezzünk, sőt, kétkerekezzünk!
Egy dolgot ne tegyünk:
horogkeresztezzünk!

Upsz. Így kell eltörni egy Grammy-díjat. ;)
superxaba | 2010.02.03. 20:07:40kiez?

Cute és Bambi, a "kenguru kutyák"
Nem Photoshop, így születtek. :S









