
Dj Deák Csabi - a makói Tiesto életműve négy percben
Van itt Gigi D'Agostino-tól Tiesto-n át Paul Van Dyk-ig minden, nem beszélve a szerelmes dundi Bettikéről és Vanesszáról!gomama | 2014.10.19. 13:27:35Igen, Köszönöm szépen, igyekszik az ember! :) Igazából adta magát a feladat, nem volt nagyon nehéz ügy.
Ha van zsozsód, van pözsód! :)
csonimatch | 2014.10.18. 09:07:42Miota nyikorog a gumi a havon? :D.

Troll a fedélzeten! :)
Egy Philadelphiából Punta Canába tartó repülőgépen az egyik utas tüsszögött, lázasnak mondta magát és azt kezdte el kiabálni, hogy “Ebolám van, mind rákúrtatok, Afrikában voltam!” Az utasokat nem engedték ezután kiszállni, és maszkos, kék ruhába öltözött emberek szállták meg a gépet. Kiderült, hogy valójában a kiabáló utas csak viccelt, nem is volt Afrikában, és ebolája sem volt.Nusihusi | 2014.10.11. 23:05:35Majd amikor tényleg beteg lesz, nem hiszi el senki:D

Ezek a vandál ausztrál állatok mindig kengurura isszák magukat! ;)
lilaflexninja | 2014.10.08. 07:06:28bakk, most akartam rákeresni, hogy kenguru, hogy beküldjem
Hihi, jó a poszt szöveg!

Van valami problémád?! Beszéld meg a kutyámmal!
bungle | 2015.10.17. 19:27:44norbertvincze küldte (a fenti link már úgysem működik, majd cserélem, ugyanez a videó volt):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=6ASrqfY65Jg
Szöveg: "Be akarsz ugatni? beszéld meg a kutyámmal ;)"

„Egy óriási bálna követett minket a vízből kiugrálva!”
(jajj, már megint összekevertem a linkeket, szóval a kép innen van... :))
Az akupunktúra nem működik
Nyakfájásra talán jó, másra nem. Hatása csupán placebohatás, viszont a tűszúrásoknak vannak veszélyei. A tudomány mára leszámolt a 20. század egyik nagy alternatív gyógysikerével.bungle | 2015.11.18. 14:10:32http://index.hu/tudomany/2015/11/18/feldobom_semmi_leesik_gyogyszer_mi_az/

Mi bajuk van a kosárlabdákkal? ;)

Van itt olyan, aki emlékszik még a Sierra kalandjátékokra? (Police Quest, King's Quest, stb.)
Kis nosztalgia: most itt a böngészőben játszható verziójuk (legalábbis 7 közülük)!
Ez nem az a jövő, amit megálmodtunk magunknak
Peter Thiel nemcsak a világ egyik leggazdagabb tech-befektetője, de mellette a technológiai stagnálás legismertebb prófétája is. Hogyan lett repülő autók helyett 140 karakter a jövő? És van-e miben bíznunk, ha mostanában az innovációt az Apple termékei jelentik?HoPpY | 2014.09.19. 18:43:03:D Szép mondás! Megfogadom, persze az ellentétét. ;)









