
„Hé paraszt! Melyik út megyen itt Budára?” ;)
Nusihusi | 2012.11.09. 23:15:23Én ilyen mellekre azért nem lennék ennyire büszke:D
Ügyes trükk. ;)
Nusihusi | 2012.11.08. 22:36:31Én úgy megijedtem, hogy majdnem összeestem:D

Megunta az angolul makogó magyarokat Hoffmann Rózsa
Jelentősen átvariálná az iskolai nyelvoktatást az oktatási államtitkárság nyelvoktatási stratégiája. Az angol helyett a német lenne az első nyelv, mert az államtitkárság szerint az nehezebb, és így jobban felkészít további nyelvek megtanulására. A diákokat kétévente felmérőre köteleznék, hogy tényleg megtanuljanak más nyelveken, 2017-től pedig csak nyelvvizsgával lehet majd felvételizni.zeshka | 2012.11.09. 22:48:22No mégsem olyan kicsi az a világ. Ezek szerint biztosan voltak mindenütt.)) Rönk vár? Maci szobor? Egyik se volt :-/ Most már tudom miért utáltam bejárni =)

Ahogy Kern András mondaná: Elfogtunk egy levelet! ;D
" Ezúton tájékoztatom Önt és kollégáit ..., hogy 2012 július 10.-én feljelentést teszek önök ellen a Nemzeti Nyomozó Irodánál ... bűnszervezetben sorozatosan ill. folytatólagosan elkövetett csalás és kontárkodás megalapozott gyanújával.
... az önök által oktatott és kutatott modern fizika a kezdő betűjétől az utolsóig egy perfekt áltudomány, így az elmúlt 8 évben ennek tudatában jogtalanul vették fel a tudományos kutatóknak és a főiskolai, egyetemi tanároknak járó fizetésüket.
Nem foglalkoztak érdemben az atomok és a részecskék valós fizikáját 8 számjegy pontossággal leíró tanulmányommal, és tovább folytatták az áltudományos elméleteik oktatását, demagóg népszerűsítést és az azokban foglalt - általam megcáfolt - feltételezések kutatását, ezáltal érdemtelenné téve magukat a tudományos életben való részvételre...Fekete Gábor, Kiskőrös"
További jó csemegézést kívánok az úr honlapján, amíg "kamulátogatóként" ki nem lesztek TILTVA! :DTooni | 2013.04.07. 01:34:20Fizikai Nobel-díj gyanús cikk!!!
Egy Xenon atom a "felfedezett Higgs-bozon"
2012. július 4.-én Joe Incandela, a cerni CMS-kísérlet vezetője bejelentette, hogy a 2011-ben és 2012-ben gyűjtött adatokat elemezve rátaláltak Higgs-bozonjára, melynek a tömege 130-133 proton tömegre tehető. Szerintem nem kellett volna elkapkodni ezt a bejelentést. Meg kellett volna nézni előtte, hogy melyik atomnak 130-133 proton tömeg a tömege. Ha így tettek volna, akkor rájöhettek volna arra, hogy a proton nyalábok nem egy Higgs-bozont, hanem egy Xenon atomot fociztak be a detektorba.
Hogyan kerülnek a Xenon atomok az LHC-be? Nagyon egyszerű. A levegő 78%-a Oxigénből, 21%-a Nitrogénből, és a maradék 1% Neonból, Kriptonból és Xenonból tevődik össze, mégpedig oly módon, hogy a levegő atomjaiból minden 11 500 000-dik atom Xenon atom. A {Wikipédián} utána nézhetsz ennek. Az LHC-ben nem egy légüres tér van, hanem egy légritkított tér, melynek a nyomása P = 10-7Pa = 10-7N/m2.

AtlasProto: egy újabb robot a Boston Dynamics-tól
norbertvincze | 2015.06.09. 09:19:12amikor beadják a kulcsot
https://www.youtube.com/watch?v=NeFkrwagYfc

Fejletüsszenőhapcibenő :)
hawkeye | 2012.10.27. 18:00:01
Ötcsillagos ómájgad....! :)

Ti is becsokiznátok? Én igen! ;)
Varázsolt | 2012.10.27. 05:51:47Tényleg ügyes, de tólag összevágott film.
Egyikünk sem ijedne meg!
Az a film csak 1 szemszögből hiteles, és az miden esetben a kamera felől van?
Akinek mond valamit az enyészpont geometriai ábrázolása...
De azt az oldalt nem ezért olvassuk keressük fel.

Hogyan ültessünk át fát máshová jól!
Tooni | 2012.10.23. 16:29:03Nagyjából a lombkorona kiterjedésével egyezik meg a gyökérzeté is.

Talán csak a nőknek van joga feszes trikókban meg nadrágokban járni? ;)
fgyik | 2012.10.26. 20:11:00Ez a világ rendje. A férfiak nyíltan a nők lopva figyelik a másik nemet. Még jó,hogy érdeklődnek irántunk. Jót nevettem.A tapasztaltabb korosztályon főleg.
Vona: „Véget vetünk a cigánymercik korszakának! Meg fogjuk tőlük kérdezni, hogy kispofám, honnan van a fukszod és a luxusautód. Aki nem tud elszámolni vele, attól el fogjuk kobozni. Aki nem dolgozik, az ne is szüljön gyereket...”imki | 2012.10.21. 11:34:04"Idáig volt időd ezzel foglalkozni, most hogy az álláspontod alapjait rezegtetem, hirtelen már nincs."
Teljesen más pár sort, esetleg 1-2 oldalt írni, és megint más egy kisebb "novellát" összerakni.
Az egyik időtöltés, rövid kikapcsolódás. A másik jóval több.
Megéri? Ha igen, mondd, miért, és megírom.
"nálam messzemenően jóképűbb a fazon :D"
Ez utóbbiban nem tudok és nem is akarok dönteni. :)









