
...de azért több mint ezer focipályát újítanak fel és néhány év alatt újabb 100 milliárd Ft közpénz jut a labdarúgásra. Éljen a foci!

NT: Nálatok valóban diktatúra van?
KI: Dehogy. Miért lenne? Szabadon írok, szabadon mozgok...
NT: Ne szívass! Hát nem Magyarországon élsz?
KI: De, itt élek és semmifele diktatúrát nem tapasztalok, de miért baj ez?
NT: Ah semmi.. ugorjunk tovább! {Azt reméltem érdekesebb lesz ez a beszélgetés}


„A kísértésnek rengeteg formája van. Sokszor nagyon erős, nagyon állatias, olyannyira, hogy lehetetlennek tűnik az ellenállás. Sokat enni, sokat inni, sok pénzt költeni, vagy engedni a szívünk, fejünk feletti uralmának. Az emberiség egyik leghasznosabb képessége, hogy képesek vagyunk azonosulni magasabb rendű kognitív funkciókkal, mint például az önuralmunkkal, annak érdekében, hogy ellenálljunk ezeknek a kísértéseknek, amely nélkül a fejlett civilizációk nem is létezhetnének.”


Várhatóan jövő nyártól kell majd vasárnap zárva tartaniuk a hipermarketeknek és a plázáknak - ezt a KDNP alelnöke nyilatkozta az RTL Híradónak. Rétvári Bence szerint a bolti dolgozóknak minden egyes vasárnapra szükségük van, mert csak akkor lehet együtt a családjuk. Azt viszont nem tudta megmondani, mi lesz például a karácsony előtti aranyvasárnap sorsa.
Nektek mi a véleményetek, legyenek vagy ne legyenek zárva vasárnaponként a hipermarketek és plázák?

Lécci próbáljátok ki, írjátok meg, új szerveren van az oldal. Köszi!

Megérkeztek a világ egyik legrangosabb természetfotós díjának idei győztesei. Az angol Természettudományi Múzeum ötvenedik alkalommal meghirdetett nemzetközi pályázatára idén 42 ezer fotót küldtek be, egy kategóriában pedig magyar győztest hirdetett a zsűri.


Tudta? A felcsúti foci 11 milliárdos támogatást kapott
http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/tudta_a_felcsuti_foci_11_milliardos_allami_tamogatast_kapott.620501.html