
Így teszi tönkre a vízkő a fűtőszálat! ;)
bungle | 2012.01.30. 12:44:07www.liveleak.com/view?i=fb4_1327632405
Olaszországban némely óvodában így bánnak a gyerekekkel a klimaxos óvónők.
Luflee | 2010.07.06. 22:55:10Persze, hogy azokkal foglalkozunk tobbet, akiket otthon is nevelnek, mert azoknal a gyerekeknel van mire epiteni.. Egyebkent azok a gyerekek akik otthon rosszalkodnak, de a szulok nevelik, azok viselkednek minta gyerekkent az ovodaban altalaban. :) Ez a jobbik eset, mert van amelyik meg az oviba vezeti le a feszultseget mert otthon annyira visszafogjak, aki meg otthon vezeti le, az meg az oviban felgyulemlett feszultseg miatt lesz. :)
Es ma is volt ket olyan eset, ahol a szuloknek javasoltam hogy otthon el kene beszelgetni a gyerekkel.. az egyik le se szarta, a masik vette komolyan a tanacsom :) Latszik, hogy melyiknel torodnek a gyerekkel.
Nos tovabbi minden jot :)

Szerencsehozó cigány könnyek, csak 2 angol font, a hülyének is megéri! :D
Az eladó már megnyerte a lottót, így nem kell neki többé...BusKeyCome | 2010.06.29. 09:23:45Gyááá, ez de rusnya álllatttyaja Teremtőnek! :D

Így járt.
Purple | 2010.07.21. 10:34:45na most így visszamenőleg képeim is vannak hozzá :D
ok, hogy a "celebek" sem szentek, hanem emberek, de ez teljesen szánalmas, hogy olcsó ribancnak állítják be őket ilyen módon, hogy "ez villantott, az villantott"
hát akkor jöjjön a nagy villantás:
http://img46.imageshack.us/img46/1246/dailypicdump45864003.jpg
ezen a képen is tök szemmagasságból van fényképezve ugye?? :
http://hir.ize.hu/click.php?id=79644&categ_id=2&url=http%3A%2F%2Fceleb-kepek.info%2F2010%2F07%2Fparis-hilton-bugyivillantasa%2F&loginInfo=5694g10bb2c7 d8b6cdc6d498ce32ddd847ae4

Állatul néz ki így ez a Nissan, nem? ;)
bungle | 2010.07.22. 13:49:55http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39411&c=-1&s=dd&p=1
Lehet, hogy csak túl kövér a sofőr...

Vakvezető kutyája nem csak embernek lehet. :)
Ellie, a King Charles spániel mindkét szemén hályog alakult ki, így csak homályos árnyakat érzékel. Most Leo, a németjuhász terelgeti, vigyáz kis barátjára, mindig mellette marad, elkergeti a többi kutyát.cintula | 2010.06.17. 15:54:57Ez megható :)

Újabb megrázó felvételek. Miféle állat képes így ledönteni a lábáról ezt a jól megtermett harci kutyát?!
Nusihusi | 2010.06.16. 15:48:49Küzdenek azért a rózsaszín izéért:D Nagyon arik:D

Így is lehet parkolni...
Fireblade1000 | 2010.06.13. 18:48:22pofám leesik:DDDD

Ha így folytatódik, lassan nagyon lyukas lesz Guatemala... ;)
Adri | 2010.06.05. 00:25:57:-) nagyon jó a megfogalmazás...

6 évad, 121 epizód után eltűntek az Eltűntek. Vagyis vége a Lost-nak. Biztos sokan nézték közületek is, így gondoltam ma ez lesz a Napi izés téma: kinek mi a véleménye a befejezésről, a sorozatról?
A link egy kis érdekesség: a szereplőválogatásról láthattok videókat. :)bungle | 2012.12.25. 12:04:02Azok az ütéshangok! ;)









