
Kolumbiában akkora a szegénység, hogy így pótolják az ottani fiatalok az Imax mozi nyújtotta "a vonat feléd jön " élményt.
BlackHawk94 | 2010.09.23. 21:18:30hihi és tényleg:D az szopóka lenne:D
Hangya-halálspirál avagy a kollektív viselkedés buktatói Egy érdekes jelenség, amely a búcsújáró lepkék hernyói és bizonyos rajokban élő halfajok mellett a vándorhangyáknál figyelhető meg, amikor is a fő rajtól kommunikációs zavarok miatt leszakadó kisebb (vagy olykor nagyobb) csoport tagjai mind egyszerre kezdenek el egy adott irányba mozogni, és akár napokig is elköröznek így, míg a végkimerülésben el nem pusztulnak, hacsak persze egy-két egyednek nem sikerül kiszabadítania magát a kollektív tudat béklyóiból (amely mindegyik dolgozó fejében azt visszhangozza: „mindig csak kövesd az előtted lévőt”), megtörvén ezzel a „halálspirált”...
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a homoki macska (Felis margarita), vagy margaritamacska. Az afrikai és ázsiai sivatagokban őshonos. Kisebb, mint a házi macska (egy felnőtt homoki macska súlya átlagosan 2-3 kg), de a fülei hatalmasak, azok védik a nagy hősugárzástól. Ha rendkívüli a hőség, akkor beássa magát a homokba, így hűti le a testét.Laretta | 2010.09.30. 14:58:19Nagyon aranyosak, bár ezek is vadak sajna
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kis szőrpamacs: a nagy pele. Egész Európában elterjedt, nálunk is gyakori emlős, így kirándulás közben mi is bármikor összefuthatunk ezzel a szürke bundás gombszemű rágcsálóval. :) A gyümölcsöskertek nagy barátja, nagy kedvence az alma, azért akár a házakba is bemerészkedik. A pelék ősszel feltankolnak a téli álom idejére. Vastag zsírréteget kell növeszteniük, hogy bírják a féléves koplalást, októbertől áprilisig ugyanis egyhuzamban alszanak. Kis álomszukékok. :DPurple | 2011.10.22. 12:44:13neee :DDD decukoor

Kézzel a folyékony nitrogénbe (ami mint tudjuk egy kicsit hideg, -195,8 °C-on forr).
I. C. Wiener | 2010.09.02. 01:06:03Az Öveges teremben szokott lenni. (1. emelet, ha jól emlékszem.)

Dolgok, amiket talán nem tudtál a szcientológiáról.
Xenu, a galaktika urának története fontos szerepet játszik az egyház mitológiájában, csak a szcientológia magasabb szintjét elérő, ún. OT III-as egyháztagok hallhatják. A mitológia szerint a gonosz Xenu 75 millió évvel ezelőtt az egész Galaxisból sok milliárd űrlényt fogdosott össze, lefagyasztotta őket, és leginkább a mai DC-3-as típusú repülőgépekre hasonlító űrhajókkal a Földre hozta őket, s itt egy vulkánba dobta a lefagyasztott lényeket, a vulkánt pedig felrobbantotta egy hidrogénbombával. Az űrlények kiszabaduló lelkeit egy speciálisan e célra épített „lélekszívóval” fogta fel, majd a fogoly lelkeket „agymosásnak” vetette alá, s így engedte szabadon őket. Az űrlények lelkei, a „thetánok”, később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra, és ezek a thetánok okozzák az emberek érzelmi problémáit. De szcientológiai kezeléssel, „auditálással”, ezektől a thetánoktól meg tudunk szabadulni.
Kiszivárogtak Xenu titkai
Úr az Űrből és Tisztelt Szcientológia Egyház! (Tóta W. Árpád írásai)bungle | 2016.07.25. 12:20:28http://ripost.hu/cikk-belsarral-ontottek-le-budapesten-a-szcientologusok-amerikai-nagyfonoket/

Mike Tyson elhagyatott háza
"Iron Mike" nem csak másokat szokott agyonverni, hanem egyszer hirtelen felindulásból az ohioi házát is szétverte, aztán otthagyta és elköltözött Vegasba. A házat megvette egy Paul Monea nevű üzletember, aki befektetésnek szánta, de őt az FBI időközben letartóztatta, így a ház üresen áll azóta is úgy, ahogy Tyson hagyta.lb7 | 2010.08.29. 11:19:36Ritka gusztustalan egy lakás

A bájos kacajok után itt vannak a furcsán horkolók. Ők képtelenek csendben szundikálni, de mi ezt abszolút nem bánjuk, hiszen így eggyel több dolog van, amin mosolyogni tudunk. :)
Másik videó. Ha találtok még ilyeneket, írjátok a kommentekbe!Daron | 2010.08.23. 21:12:34milyet büfög minden horkantás előtt!!! :)))
Párnacsata tört ki egy német stewardess és francia turisták közt 12 ezer méter magasan, a Lufthansa 867-es járatán. A "konfliktus" akkor kezdődött, amikor kiderült, hogy nem jut mindenkinek párna. Tettetett dühében az egyik francia férfi visszadobta a légikísérőnek azzal, hogy ha partnerének nem jut, akkor vigye a fenébe, neki sem kell, erre a többiek is visszadobták, így kezdődött az egész ramazuri.bungle | 2010.08.17. 09:35:45:DDD

Na így kell leamortizálni egy kamiont.
bungle | 2010.10.20. 12:33:42AtiBoa küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=_FyC_jt6PYQ
Szöveg: "Elozetes a varva vart GTA 5-bol! (...vagy megsem?)"









